یکی از موارد مهم اولیه قبل از شروع هر روندی افتتاح حساب بانکی در یکی از بانک های ترکیه ست 

این حساب توسط وکلای گروه کینگ برای شما انجام میپذیرد 

حساب شما با سه ارز دلار یورو و لیر بوده و در صورت درخواست افتتاح با ارز دیگری مثل پوند و درهم و…نیز این حق برای شما محفوظ خواهد بود 

معمولا بانک های ترکیه برای افتتاح حساب معتبر مبلغی را از موجودی متقاضی بصورت سپرده بلوکه شده در نظر میگیرند این مبلغ بلوکه دارای پرداخت بهره بانکی ست و مدت آن تا سه ماه می‌تواند بسته به تشخیص کارمند بانک باشد 

یکی از مهم‌ترین دلایل افتتاح حساب رسمی شدن پرداخت های شما در جهت خرید ملکی ست که انتخاب کرده اید .مبلغ رسمی از حساب شما به حساب رسمی مالک یا پروژه ساختمانی انتقال پیدا خواهد کرد 

در قسمت توضیحات نیز باید موضوع و مشخصات ملک بطور کامل درج گردد .

در این بخش نیز وکلای ما کلیه مراحل بانکی شما را انجام خواهند داد .

از معتبرترین بانک های دولتی ترکیه میتوان به زراعت بانک اشاره کرد .تمامی بانک ها تحت قوانین رسمی بانک مرکزی ترکیه فعالیت دارند و در ترکیه موسسه مالی و اعتباری وجود ندارد و فعالیت های اقتصادی فقط توسط بانک ها انجام و معتبر است .

مدارک مورد نیاز جهت افتتاح حساب بانکی نیز توسط وکلای ما در مدت زمان یک روز تهیه و حساب شما افتتاح خواهد شد .

توجه داشته باشید قانون بانکی ترکیه اجازه اخذ کردیت کارت را به افراد خارجی نمی دهد فقط در صورت سپردن مبلغ سپرده میتوانید درخواست کردیت با مبلغ ۲۰٪ بالاتر از میزان مبلغ سپرده را ارائه دهید .

حساب‌های بانکی هم به دونوع تقسیم می‌شود :

حساب های شخصی 

حساب‌های شرکتی 

در این خصوص حساب‌های شرکتی نیز در ردیف حساب‌های معتبر تجاری قرار دارد .

بعد از دریافت اقامت خود میبایست کارت اقامت را برای ثبت در سامانه بانکی به بانک ارائه نمایید .

سیستم بانکی ترکیه کاملا الکترونیک بوده و کمتر نیاز به مراجعه بانک خواهید داشت حتی واریز مبلغ حداکثر ۲۰ هزار لیر روزانه را به حساب خود میتوانید از طریق عابر بانک های مستقر در سطح شهرها انجام دهید .

کلیه پرداخت های خود را نیز از طریق موبایل بانک انجام میدهید حتی میتوانید از این طریق ارزهای دلار و یورو را خریداری کنید و یا تبدیل کنید .

تعلیمات بانکی یکی دیگر از خدمات بانکی ست که شما میتوانید با ارسال ایمیل به بانک خود درخواست پرداخت را اعلام کنید بانک پس از بررسی های امنیتی که درخواست شما را محرز از طرف شما تشخیص دهد به صورت اتوماتیک پرداخت را انجام و در حساب گردشی شما صورت حساب را قرار خواهد داد .

استفاده از این کارت بانکی در تمامی کشورها امکان پذیر ست ولی قبل از سفر باید میزان ارز آن کشور را در حساب بانکی خود شارژ و یا از طریق موبایل بانک خریداری کنید.

برای مشاهده ی تصاویر بیشتر از  واحد های آماده و دیزاین شده و یا محوطه این پروژه لطفا به ادرس اینستاگرام شرکت مراجعه نمایید

برای بازید رایگان از پروژه ها لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

برای بازید رایگان از پروژه ها لطفا با کارشناسان

ما تماس حاصل نمایید.

اخذ اقامت قبرس و ترکیه تنها با پرداخت ۳۰ درصد از کل مبلغ خانه طی ۲۵ روز کاری