اخذ اقامت قبرس شمالی

برای اقامت در مدت زمان بیش از سه ماه در سرزمین قبرس شمالی احتیار به دریافت اقامت این کشور می باشد. فرآیند اخذ اقامت بسیار آسان بوده و تنها ۲۱ روز کاری زمان خواهد برد. برای دریافت مجوز اقامت از طریق خرید ملک و یا ثبت شرکت باید پس از انجام مراحل خرید و ثبت مدارک مربوطه را با ادارات مورد نیاز ارائه کنند. اعتبار این نوع اقامت یک ساله بوده و می بایست سالانه تمدید شود. پس از گذشت ۷ سال از اقامت در این کشور و تمدید سالانه افراد قادر خواهند بود اقامت دایم کشور قبرس شمالی را بدست آورند.

اخذ اقامت قبرس شمالی از طریق خرید ملک

یکی از بهترین و آسان ترین راه ها برای دریافت اقامت قبرس شمالی از طریق خرید ملک می باشد. بعد از ثبت رسمی ملک بنام خریدار، این شخص باید مدارکی از قبیل عکس و کپی پاسپورت و گواهی ناظر محلی برای اسکان و همچنین کپی و اصل قرارداد مهر شده در اداره ثبت و برگه گواهی سلامت ( شامل آزمایش خون ایدز و هپاتیت که در اینجا از متقاضی گرفته می شود) را برای انجام روند اداری همراه داشته باشد. پس از آن خریدار به اداره مهاجرت مرکزی در لفکوشا مراجعه نموده و مهر پاسپورت اقامت یک ساله برای او و خانواده ثبت می گردد. همچنین دفترچه صورتی رنگ اقامت با عکس و مشخصات خریدار به او تسلیم خواهد شد که هر ساله برای تمدید اقامت مورد نیاز است.

نوع سند در قبرس شمالی

۱ – سند‌های ترکیش (Turkish) – سند متعلق به زمینی است که صاحب آن از ابتدا قبرسی و اهل قبرس شمالی بوده و هم اکنون هم این ملک در قبرس شمال قرار دارد. یعنی هیچ مناقشه و دعوایی بر سر مالکیت این ملک وجود نداشته و ندارد. این نوع سند گرانترین نوع اسناد ملکی در قبرس شمالی است.

۲ – سند‌های معاوضه ای (Exchange) – این املاک معاوضه‌ای بوده که مالک آنها، ملک را با ملکی‌ که در قبرس جنوبی داشته معاوضه کرده که این نوع نیز کاملا امن میباشد.

۳ – سند‌های تی‌ ‌ام دی یا معلق (TMD) – این املاک دارای وضعیت مشخص نیستند و یا در پروسه معاوضه قرار دارند. تا حد امکان باید از خرید و ساخت و ساز در این املاک احتراز نمود چون امکان فسخ مالکیت در شرایط اتصال و یکپارچگی قسمت های شمالی و جنوبی و تشکیل جمهوری قبرس وجود دارد.

توجه: تمامی املاک پیشنهادی و قابل واگذاری توسط ما با درج رسمی در سند دارای اسناد ترکیش یا معاوضه ای بوده و قابل استعلام از اداره ثبت اسناد قبرس می باشد.

اخذ اقامت قبرس شمالی از طریق سرمایه گذاری

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت راه دیگری میباشد. بعد از ثبت شرکت در اداره ثبت متقاضی میتواند مراحل اخذ اقامت را آغاز کند.

ثبت شرکت در قبرس شمالی

مدارک لازم براي ثبت شرکت در قبرس شمالی با ۱۰۰% مالکيت:

• داشتن اصل پاسپورت و حضور متقاضي

• سرمايه شرکت حداقل ۱۰۰ هزار دلار امریکا که مي بايست حدود ۱۰ روز در بانک موجود باشد

جایی مناسب برای تحصیل

برای تحصیل به دنبال جایی مناسب و دانشگاهی خوب می گردید؟ قبرس شمالی ۸ دانشگاه بین المللی و بیش از ۴۰ هزار دانشجو دارد که از نقاط مختلف دنیا به این منطقه آمده اند. «دانشگاه مدیترانه شرقی» و «دانشگاه بین المللی قبرس» دو دانشگاه مهم و معروف قبرس شمالی اند که خیلی ها به شوق تحصیل در این دو دانشگاه به این جزیره می روند.

برای مشاهده ی تصاویر بیشتر از  واحد های آماده و دیزاین شده و یا محوطه پروژه ها لطفا به ادرس اینستاگرام شرکت مراجعه نمایید.

در اینستاگرام و تلگرام ویدیو ها و یا پست های هر پروژه با کد مربوطه مشخص شده اند.

برای بازید رایگان از پروژه ها لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

برای بازید رایگان از پروژه ها لطفا با کارشناسان

ما تماس حاصل نمایید.

اخذ اقامت قبرس و ترکیه تنها با پرداخت ۳۰ درصد از کل مبلغ خانه طی ۲۵ روز کاری