میزان شیوع بیماری کرونا در بین مردمان کشور قبرس شمالی بسیار کم و محدود بود، زیرا دولت برای کنترل شیوع ویروس اقدامات سختگیرانه ای را انجام داده است. استفاده از ماسک صورت در اماکن عمومی سرپوشیده از جمله مغازه ها و اماکن عمومی اجباری شده است ، مردم باید فاصله اجتماعی خود را حفظ کنند و مسافران تحت آزمایش COVID قرار می گیرند ، در صورتی که بتوانند تست منفی ارائه دهند که باید ۷۲ ساعت قبل انجام شود ، اجازه ورود دارند. همچنین تمام مسافران که وارد کشور قبرس میشوند به مدت ۱۴ روز قرنطینه میشوند. بنابراین امنیت قبرس از نظر ویروس کرونا، در وضعیت کاملا سفید میباشد.

قبرس شمالی با توجه به تدابیر سختگیرانه دولت در وضعیت بسیار خوبی از نظر شیوع ویروس کرونا دارد. استفاده از ماسک در اماکن عمومی سرپوشیده از جمله مغازه ها و اماکن عمومی، اجباری شده است. مردم باید فاصله اجتماعی خود را حفظ کنند و مسافران تحت آزمایش COVID قرار می گیرند. در صورتی که بتوانند تست منفی ارائه دهند که باید ۷۲ ساعت قبل انجام شود اجازه ورود دارند. به تازگی مسافرین بعد از ورود بمدت ۱۰ روز به قرنطینه اجباری می روند. بنابراین وضعیت قبرس از نظر ویروس کرونا، در وضعیت کاملا سفیدی می باشد. که نشانگر مدیریت این موضوع بسیار مهم می باشد.

وضعیت واکسن در قبرس شمالی
آخرین وضعیت واکسن در قبرس شمالی به شرح زیر می‌باشد: آخرین وضعیت واکسن در قبرس شمالی با سرعت در حال رشد و واکسیناسیون همه افراد می‌باشد. واکسن آسترازنکا بدون وقت قبلی و به صورت رایگان به افراد بالای ۳۵ سال و به تزریق می‌شود. واکسن جانسون بدون وقت قبلی و به صورت رایگان…

 

مهاجرت راحت و مطمئن را با ما تجربه کنید.

برای مشاهده ی تصاویر بیشتر از  واحد های آماده و دیزاین شده و یا محوطه ی پروژه ها لطفا به ادرس اینستاگرام شرکت مراجعه نمایید.

برای دیدن تصاویر و ویدیو های بیشتر در مورد دانشگاه ها ما را در اینستاگرام دنبال نمایید.

برای بازید رایگان از پروژه ها لطفا با کارشناسان

ما تماس حاصل نمایید.

اخذ اقامت قبرس و ترکیه تنها با پرداخت ۳۰ درصد از کل مبلغ خانه طی ۲۵ روز کاری