تقویم دانشگاه های قبرس و ترکیه

طبق تقویم تحصیلی ترکیه و قبرس، معمولا از اوایل شهریور هر سال کلاس‌های درس را برگزار می‌کنند و سال تحصیلی تا ۲۸ خرداد هر سال ادامه خواهد داشت. به عبارت دیگر ۱۸ خرداد آخرین روز سال تحصیلی برای دانشجویان خواهد بود. لازم به ذکر است که علاوه بر تعطیلات آخر ترم، بین ترم‌ های تحصیلی در ترکیه و قبرس هم تعطیلات درنظر گرفته می‌شود.

تحصیل در دانشگاه‌های ترکیه و قبرس اجباری نیست و هر کسی که توان مالی داشته باشد یا این‌که از دانشگاهی بورسیه دارد، می‌تواند تحصیلات دانشگاهی خود را ادامه دهد. دانشگاه‌های ترکیه و قبرس سیستم آموزشی خود را طبق استاندارد دانشگاه‌های اروپایی پیاده سازی کرده‌اند. به همین دلیل است که شیوه پذیرش، نمره دهی و سایر موارد کاملا شبیه به دانشگاه‌های اروپا هستند. اولین شرط پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های ترکیه و قبرس این است که مدرک دیپلم داشته باشد.

شرکت مهاجرتی پایسان نماینده مستقیم و بدون واسطه دانشگاه ها و کالج های قبرس شمالی،ترکیه ، مجارستان و اسپانیا می باشد. همچنین در نظر داشته باشید که شرکت مهاجرتی پایسان برای دریافت پذیرش و بورسیه تحصیلی از اکثر دانشگاه ها هیچ هزینه ای از متقاضی دریافت نمیکند. برای دریافت پذیرش تحصیلی و یا دعوت نامه تحصیلی کافیست شما لینک زیر راکلیک کنید و فرم درخواست پذیرش را پر کنید و سپس مدارکتان را به ایمیل داده شده ارسال نمایید پذیرشتان با بورسیه در اسرع وقت به شما فرستاده خواهد شد.

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا از طریق اپلیکیشن ها و یا شماره تلفن های مستقیم که درزیرنوشته شده اند با ما در تماس باشید.

برای مشاهده ویدیو های بیشتر از محیط دانشگاه ها ما را در اینستاگرام، یوتیوب و تلگرام دنبال نمایید.

۴۷۷۸ ۹۱۳ ۰۹۱۹ _۴۷۷۸ ۵۶۶ ۰۹۱۲ _ ۴۷۷۸ ۴۷۶۲ ۰۲۱