تهیه بلیط و سفر به قبرس شمالی
شما این مقاله را درباره قبرس شمالی می‌خوانید.
تهیه بلیط و سفر به قبرس شمالی

نکات مهم در تهیه بلیط و سفر به قبرس شمالی

  • برای تهیه بلیط و سفر به قبرس شمالی شما نیاز به اخذ ویزا در ایران ندارید. سفربه قبرس شمالی مثل کشور ترکیه بدون نیاز به ویزا است و در فرودگاه قبرس به شما ویزا داده می شود.
  • برای تهیه بلیط به آژانس های مسافرتی مراجعه کرده و بلیط  قبرس شمالی ( فرودگاه ارجان ) را درخواست کنید. دقت نمایید تنها فرودگاه قبرس شمالی در شهر لفکوشا و با نام ارجان واقع می باشد.
  • در نظر داشته باشید پرواز مستقیم به قبرس شمالی وجود ندارد. همه‌ی پروازها در ترکیه توقف کرده و با یک پرواز دیگر عازم قبرس شمالی خواهید شد.
  • اگر می خواهید چمدان های خود را در تهران تحویل دهید و درقبرس تحویل بگیرید بلیط یک سره خریداری کنید. یعنی بلیط ها را به صورت جداگانه خریداری نفرمایید اگر شما یک بلیط برای ترکیه بخرید و یک بلیط جداگانه از ترکیه به قبرس شمالی شما بایدبار هایتان را ترکیه تحویل بگیرید و دوباره تحویل بدهید. بنابراین از آژانس مسافرتی بلیط یک سره خریداری کنید و زمانی که در فرودگاه بارهایتان را تحویل  می‌دهید  به کسی که بار شما را تحویل می‌گیرد بگویید که بارهایم را در قبرس شمالی می‌خواهم تحویل  بگیرم.
  • از شهرستان های بزرگ مثل تبریز مشهد اصفهان شیراز فقط پرواز های ترکیش ایرلاین وجود دارد.

هزینه بلیط قبرس چقدر است؟

قیمت بلیط هوائی قبرس برای یک طرف، از۷۵۰۰۰۰ تومان و برای رفت و برگشت ۱۲۰۰۰۰۰ تومان می باشد. به شرط رزرو زود هنگام یعنی اگر شما بلیط را حداقل ۱ ماه قبل تر خریداری کنید ارزان تر خواهد بود.

مسیر دریایی به قبرس :

حمل و نقل در قبرس و مسافرت دریایی به مقصد قبرس فقط از طریق بندر مرسین در ترکیه امکان پذیر است و از سایر بنادر کشتی مسافربری به مقصد قبرس وجود ندارد. مسافرت های دریایی عموما سخت و طولانی میباشند و گزینه مناسبی برای آمدن به قبرس نیستند.

مسیر زمینی به قبرس :

برای تهیه بلیط و سفر به قبرس شمالی از طریق مرز زمینی دو راه وجود دارد. مرز بازرگان و مرز رازی که از طریق این مرزها ابتدا به شهر وان در کشور ترکیه و از آنجا از راه هوایی به آنکارا و سپس به ارجان می آیند.

صفحه اینستاگرام دپارتمان تحصیلی

تلگرام دپارتمان تحصیلی

صفحه اینستاگرام دپارتمان سرمایه‌گذاری

تلگرام دپارتمان سرمایه‌گذاری

مطالب دیگر

آب و هوای قبرس شمالی

آب و هوای قبرس شمالی

شرایط  اب و هوایی قبرس شمالی آمتعلق به منطقه تحت سلطه آب و هوای مدیترانه ای  است. سامرهایی که از اواسط ماه مه تا اواسط ماه اکتبر پایدار هستند خشک و گرم هستند. در طول تابستان، منطقه فشار بالای نیمه گرمسیری، هوا را کنترل می کند و مانع از بارش شدن باران می شود. زمستان...

فرهنگ مردم قبرس

فرهنگ مردم قبرس

فرهنگ مردم قبرس یک فرهنگ غنی و متنوع است که این فرهنگ تاثیرات بسیار زیادی از کشور ترکیه و همچنین کشورهای اطراف مدیترانه گرفته است.  زبان صحبت کردن آنها ترکی استانبولی میباشد، اما آنرا با لهجه خاصی صحبت میکنند. به گونه ای است که بیشتر جشن های مذهبی را جشن می گیرند....

واحد پول رسمی در قبرس شمالی

واحد پول رسمی در قبرس شمالی

واحد پول رسمی در قبرس شمالی لیر ترکیه می‌باشد. یورو، دلار آمریکا و پوند انگلیس هم در این کشور کاملا مبادله می‌شود. اگر به صورت دقیق بخواهیم این مورد را بررسی کنیم خرید و فروش ماشین و ملک از روی پوند انگلیس صورت می‌گیرد. ولی مصارف روزمره و تمامی خرید فروش ها و سوپر...

پشتیبانی آنلاین!

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما از حساب‌های زیر تماس برقرار کنید.

SocialSocialSocialSocial