ثبت شرکت و مراحل انجام فعالیتها ى اقتصادى براى افراد خارجى:

برای انجام هر نوع فعالیتی در قبرس شمالى متقاضیان نیاز به ثبت شرکت دارند که روند کار توسط حسابدار (muhasebeci) معتبر امکان پذیر میباشد، بعنوان مثال در صورت قصد تاسیس شرکت خدماتى بعنوان فرد خارجى و کار آفرینى فرد متقاضى با ارائه پاسپورت و گواهى عدم سؤ پیشینه بهمراه گواهى اجاره نامه که سندیت بر حضور مداوم فرد یا افراد متقاضى باشد را در اختیار حسابدار  قرار داده و نوع فعالیت شرکت را مشخص کرده سپس حسابدار روند افتتاح شرکت را شروع خواهد کرد.

گام اول ثبت شرکت در قبرس شمالی

در مرحله اول نام تعیین شده توسط صاحبان شرکت توسط وزارت بازرگانى و امور داخلى باید تایید شود، در صورت تایید نام انتخاب شده (منظور از تایید نام این هست که قبلا به اسم انتخاب شده شرکتى به ثبت نرسیده باشد).

 گام دوم ثبت شرکت در قبرس شمالی

در مرحله بعدى تمامى مجوزهاى فعالیت توسط شخص حسابدار دنبال شده و تا ٢ هفته کارى بعد از اخذ مجوز فرد مدیر عامل ملزم به افتتاح حساب بانکى براى نشان دادن تمکن مالى به مبلغ ٥٠ هزار یورو مى باشد.

که مبلغ مورد نظر صرفا جهت نشان دادن تمکن مالى میباشد، که به مدت ٣ روز در بانک بلوکه شده و ١٠ درصد از مبلغ بنام مدیر عامل شرکت بلوکه شده در حساب بانکى خواهد ماند و مابقى مبلغ به مدیر عامل شرکت عودت داده خواهد شد، مبلغ باقى مانده در حساب بانک بعنوان سپرده تلقى شده و سود ماهانه به حساب مدیر عامل شارژ میشود، براى صدور مجوز فعالیت، مهر، سربرگ شرکت موسس شرکت نیاز به اخذ مجوز فعالیت نسبت به مکان اجاره شده از شهردارى را دارد که توسط توسط حسابدار مراحل قانونى جهت راه اندازى شرکت طى خواهد شد، بطور کلى براى ثبت شرکت و انجام امور تشریفاتى مدت زمان ١ ماه نیاز وجود دارد. (براى آندسته از متقاضیانى که تمکن مالى براى سپرده گذارى را ندارند شرکت بعنوان حمایت و اخذ مبلغ مورد نیاز اقدام خواهد کرد).

نکته١: براى آن دسته از متقاضیانى که قصد ثبت شرکت هاى ساختمانى، مالى و اجاره خودرو را دارند با توجه به قانون کشور قبرس شمالى نیاز به شریک قبرسى دارند.

نکته٢: در صورت ثبت شرکت در منطقه آزاد قبرس تمامى مدیر عاملان بدون پرداخت مالیات میتوانند اجناس خود را از تمام نقاط جهان بدون پرداخت مالیات وارد منطقه آزاد کرده و نسبت صادر به مقاصد بدون پرداخت مالیات اقدام کنند (در صورتیکه قصد ترخیص و حمل کالا به داخل قبرس کنند مالیات اجناس نسبت به تعرفه توسط گمرک اخذ خواهد شد)

نکته٣: براى افراد خارجى در صورت اقدام به ثبت شرکت و شروع فعالیت اقتصادى حداقل ٢ نفر نیاز هست که یک نفر به عنوان مدیر عامل معرفى شده و نفر دوم به عنوان منشى معرفى خواهد شد، که معمولا نسبت سهام بستگى به توافق طرفین را دارد.

نکته٤: هر فردى بعنوان سهامدار میتواند صاحب سهم در شرکت باشد و از طریق آن ویزاى کار خود را اخذ کنند، در صورت اخذ ویزاى کار بعد از مدت ٤ سال کارت شهروندى را میتوانند دریافت کنند.

برای مشاهده ی تصاویر بیشتر از  واحد های آماده و دیزاین شده و یا محوطه پروژه ها لطفا به ادرس اینستاگرام شرکت مراجعه نمایید.

در اینستاگرام و تلگرام ویدیو ها و یا پست های هر پروژه با کد مربوطه مشخص شده اند.

برای بازید رایگان از پروژه ها لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

برای بازید رایگان از پروژه ها لطفا با کارشناسان

ما تماس حاصل نمایید.

اخذ اقامت قبرس و ترکیه تنها با پرداخت ۳۰ درصد از کل مبلغ خانه طی ۲۵ روز کاری