قوانین ورود حیوانات خانگی از قبرس

در مورد اوردن سگ به قبرس باید حتما واکسن هاری زده باشه، بعد یک ازمایش خون انجام میده که نشون میده واکسن هاری حتما زده شده. و یک هفته مونده به سفرتون نامه رسمی از اداره کل دامپزشکی استانتون که سگ بیماری نداره و سالم هستش. وقتی روز پروازتون معلوم باشه باید به اداره دامپزشکی قبرس اطلاع بدید. چند تا برگه باید پر کنید و فکس کنید قبرس. وقتی رسیدید قبرس برگه ها رو نشون ماموران گمرک میکنید. شرکتهای هواپیمایی هم بسته به وزن و نحوه حمل حیوان خانگی قیمتهای مختلفی میگیرن که اون رو باید از خود شرکتهای هواپیمایی بپرسید.

قوانین خروج حیوانات خانگی از قبرس

حتماً بايد واكسن هاري زده باشه و دفترچه مربوط به سگتون تمام واكسن هاش خورده باشه به علاوه قرص ضد انگلش و همه بايد توسط دامپزشك سگتون امضا و مهر خورده باشه بعد بايد بريد دامپزشكي مركزي كه تو castel هست و اونجا بهتون يه نامه ميدن كه براي ورود به ايران بسيار مهمه براي سگتون و اين نامه زياد اعتبار نداره و حتماً چند روز قبل از پروازتون بگيريد كه تاريخش نگذشته باشه بدون اين نامه اجازه ورود به سگتونو نميدن ولي براي برگشت سگتون به قبرس بهتون دامپزشكي مركزي كه رفتيد يه سايت معرفي ميكنه كه بايد فرمي كه اونجاست پر كنيد و با تست هاري كه تو ايران بايد براي سگتون بديد و دفترچه سلامت سگ به دامپزشكي ايميل كنيد بعد از تاييديه و جواب ايميل اجازه ورود به قبرس داده ميشه و البته وقتي وارد فرودگاه ميشيد يه مبلغي ازتون ميگيرند كه تا پارسال حدود ٣٠ لير بود ولي امسال نميدونم . در ضمن اگر اولين بار هست سگتونو ايران ميبريد اونجا هم ازتون گمرك ميگيرند .

شرایط و قوانین نگهداری از حیوانات خانگی در قبرس شمالی

اگر شما نیز دارای گربه یا سگ باشید، و قصد داشته باشید به این کشور سفر کنید، قطعا در رابطه با شرایط نگهداری حیوانات خانگی در قبرس شمالی سوال‌هایی در ذهنتان وجود دارد. قبرس یکی از کشورهایی است که قوانین سختگیرانه‌ای برای نگهداری از حیوانات دارد، اما این قوانین بیشتر برای آسایش خود حیوانات است. از قوانینی که در این رابطه وجود دارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

داشتن میکروچیپ برای حیوانات الزامی است

هر سگ و گربه‌ای که قرار باشد در قبرس به زندگی خود ادامه دهد، باید دارای میکروچیپ باشد. این میکروچیپ‌ها در واقع ردیاب‌هایی هستند که در صورت گم شدن حیوانات، بتوان از آن‌ها برای یافتنشان استفاده کرد. همانطور که گفته شد، این قوانین سختگیرانه بیشتر برای راحتی حیوانات در نظر گرفته شده است، و قبرس شمالی یکی از کشورهایی است که به حقوق حیوانات احترام بسیار زیادی می‌گذارد.

مهاجرت راحت و مطمئن را با ما تجربه کنید.

برای مشاهده ی تصاویر بیشتر از  واحد های آماده و دیزاین شده و یا محوطه ی پروژه ها لطفا به ادرس اینستاگرام شرکت مراجعه نمایید.

برای دیدن تصاویر و ویدیو های بیشتر در مورد دانشگاه ها ما را در اینستاگرام دنبال نمایید.

برای بازید رایگان از پروژه ها لطفا با کارشناسان

ما تماس حاصل نمایید.

اخذ اقامت قبرس و ترکیه تنها با پرداخت ۳۰ درصد از کل مبلغ خانه طی ۲۵ روز کاری