دانشگاه اوسکودار 

ترکیه از مهم ترین مقاصد برای دانشجویان بین المللی ایرانی به شمار می رود و همه ساله دانشجویان بسیاری برای تحصیل در این کشور اقدام می کنند. تحصیل در ترکیه علاوه بر امکانات رفاهی زیادی که دارد، در دانشگاه های طراز اول این کشور فراهم شده و شما می توانید با خیال راحت برای ادامه تحصیل به این کشور مراجعه داشته باشید. ما در این مقاله قصد داریم شما را با تحصیل در ترکیه و در دانشگاه اوسکودار (Üsküdar University) آشنا خواهیم کرد و اطلاعاتی را در خصوص این دانشگاه با شما در میان خواهیم گذاشت که قطعا برای شما مفید واقع خواهد شد. در صورتی که سوالی در خصوص تحصیل در ترکیه داشته باشید و می خواهید در این کشور تحصیل کنید، این مقاله می تواند برای شما مفید واقع شود. امروزه بسیاری از دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در کشورهای خارجی را دارند، تحصیل در ترکیه را انتخاب می کنند. پزشکی در ترکیه و دندانپزشکی در ترکیه از جمله مهم ترین رشته های مورد علاقه برای ایرانیان در این کشور به شمار می رود و ما قصد داریم در این مقاله با تمرکز بر دانشگاه اوسکودار، تحصیل در ترکیه را بیشتر به شما معرفی کنیم و اطلاعاتی را در این خصوص با شما به اشتراک بگذاریم.

معرفی دانشگاه اوسکودار (Üsküdar University)

دانشگاه اوسکودار را می توان در زمره یکی از جوان ترین دانشگاه های کشور ترکیه عنوان کرد که در سال ۲۰۱۵ تاسیس شد. این دانشگاه در استانبول است و اولین دانشگاه تخصصی در زمینه سلامت و علوم رفتاری در ترکیه می‌باشد. زمینه علمی این دانشگاه به طور تخصصی در زمینه سلامت و علوم رفتاری می باشد و دانشجویان بسیاری که علاقمند به تحصیل در این رشته هستند می توانند این دانشگاه را انتخاب کرده و برای تحصیل وارد این دانشگاه شوند. این دانشگاه در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در حال پذیرش دانشجو می باشد و همچنین در زمینه ژنتیک و علوم ارتباطات به صورت حرفه ای در حال فعالیت می باشد. در صورتی که شما می خواهید در این دانشگاه تحصیل کنید، بهتر است بدانید که این دانشگاه دارای چهار کالج، ۷۴ باشگاه دانشجویی، ۵۰ آزمایشگاه علمی و یک محوطه آزمایشگاهی با مساحت ۳۰۰۰ متر می باشد که همین عوامل باعث شده است تا این دانشگاه به یکی از بهترین انتخاب ها برای تحصیل در ترکیه تبدیل شود. در صورتی که سوالی در خصوص تحصیل در ترکیه داشته باشید و می خواهید در این دانشگاه پذیرش بگیرید، در ادامه این مقاله ما را همراهی کنید تا اطلاعات بیشتری را در خصوص این دانشگاه با شما در میان بگذاریم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

رشته های تحصیلی در دانشگاه اوسکودار (Üsküdar University)

این دانشگاه شامل چند دانشکده است که به ترتیب:

دانشکده ارتباطات

دانشکده علوم انسانی و علوم اجتماعی

دانشکده مهندسی

دانشکده علوم طبیعی

دانشکده علوم بهداشتی

همچنین رشته های انیمیشن و کارتون، طراحی ارتباطات بصری، رسانه و ارتباطات، روابط عومی، رادیو، تلویزیون و سینما، رسانه های جدید، روزنامه نگاری و همچنین طراحی تبلیغات و ارتباطات مربوط به دانشکده ارتباطات این دانشگاه می شود. اگر قصد تحصیل در ترکیه را دارید، می توان گفت که در دانشکده علوم انسانی و علوم اجتماعی این دانشگاه، رشته های روانشناسی به دو زبان ترکی و انگلیسی، فلسفه، علوم سیاسی و روابط بین الملل به دو زبان ترکی و انگلیسی در کنار جامعه شناسی و تاریخ ارائه می شود.

همچنین در دانشکده مهندسی و علوم طبیعی دانشگاه اوسکودار می توانید در رشته های پزشکی قانونی، مهندسی کامپیوتر، زیست شناسی، برق و الکترونیک، صنایع، شیمی، زیست شناسیمولکولی و ژنتیک به دو زبان ترکی و انگلیسی و همچنین مهندسی نرم افزار تحصیل نمایید. در انتها نیز در دانشکده علوم بهداشتی این دانشگاه رژیم درمان و تغذیه، پرورش کودک، کفتار و زبان درمانی، کار درمانی، مامایی، فیزیوتراپی و توانبخشی، پرستاری، سلامت و ایمنی شغلی، شنوایی سنجی، تزریق وریزی، مدیریت بهداشت و خدمات اجتماعی ارائه می شود. این دانشگاه همچنین برخی از مدارس حرفه ای را نیز دارد و شما برای ادامه تحصیل در ترکیه می توانید این دانشگاه را انتخاب کنید. در ادامه شما را با مهم ترین ویژگی ها و امکانات دانشگاه اوسکودار آشنا خواهیم نمود.

امکانات رفاهی دانشگاه اوسکودار (Üsküdar University)

استانبول به عنوان یکی از جذاب ترین شهرهای کشور ترکیه و خاورمیانه شناخته می شود و همه ساله گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند. با توجه به دسترسی دانشجویان به این دانشگاه می توان گفت که اوسکودار یکی از بهترین انتخاب ها برای دانشجویان سخت پسند می باشد. این دانشگاه که در رده بندی جهانی دارای رتبه ۴۹۵۲ می باشد، به عنوان یک دانشگاه با امکانات بالا شناخته می شود و دانشجویان می توانند از خدمات رفاهی مانند غذای خوب و ارزان قیمت در کنار خوابگاه، کتابخانه و همچنین سالن های ورزشی و اینترنت رایگان استفاده داشته باشند. در صورتی که قصد تحصیل در ترکیه را داشته باشید و می خواهید یک دانشگاه خوب را انتخاب کنید، دانشگاه اوسکودار می تواند گزینه ای مناسب برای شما باشد. همچنین این دانشگاه در پروژه اراسموس در حال فعالیت است و شما می توانید از ویژگی های این برنامه تحصیلی استفاده داشته باشید.

دانشگاه اسکودار با توجه به برنامه ای که آن را به فهرست بهترین دانشگاه های جهان در سال ۲۰۲۳ متصل میکند عمل کرده و به عنوان بخشی از رشد اقتصادی کشور ترکیه به شمار می آید. این دانشگاه به دلیل مشارکت با چندین دانشگاه اروپایی و به دلیل عضویت در ERASMUS، امکان تغییر دانشگاه به کشورهای اروپایی متمایز از دانشگاه های دیگر است.

شهریه رشته های تحصیلی دانشگاه اوسکودار

بهترین روش برای دریافت پذیرش تحصیل در دانشگاه اوسکودار استانبول

در حالت عادی اگر بخواهید برای دریافت پذیرش تحصیل در ترکیه اقدام کنید، ممکن است که وقت و انرژی بسیار زیادی را نیاز داشته باشید و همچنین ممکن است که در برخی از مراحل به دلیل پیچیدگی، قید تحصیل در ترکیه را بزنید و از این روی به شما توصیه می کنیم که برای تحصیل در ترکیه حتما از خدمات موسسه مهاجرتی استفاده کرده و با کارشناسان ما در تماس باشید. در صورت نیاز به مشاوره در خصوص تحصیل در کشور ترکیه می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و سوالات خود را در این زمینه به صورت رایگان پاسخ دهید. امکان سنجی رایگان و همچنین دریافت خدمات بیشتر به صورت غیر حضوری برای دریافت پذیرش تحصیل در ترکیه و همچنین ویزای تحصیلی این کشور ارائه می شود. این موسسه بدون نیاز به مدرک یوس yos و یا اس ای تی sat امکان اخذ پذیرش تحصیلی را برای هر رشته و مقطعی با آفرهای ویژه دارا می باشد.

در صورتی که علاقمند به تحصیل در ترکیه هستید، بهترین روش برای دریافت پذیرش از این کشور را می توان استفاده از خدمات مربوط به ارائه مشاوره و خدمات مهاجرتی عنوان کرد که توسط موسسه مجاز اعزام دانشجو به ترکیه ارائه شده و در دسترس دانشجویان می باشد. این روش می تواند در کاهش هزینه ها و زمان مورد نیاز برای دریافت پذیرش و ویزای تحصیلی ترکیه مناسب باشد و گزینه ای مناسب برای تمامی دانشجویانی است که قصد ادامه تحصیل در ترکیه و دانشگاه اوسکودار را دارند. شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که آیا برای ورود به ترکیه نیاز به ویزا داریم؟ در حالت عادی خیر ولی در صورتی که می خواهید در این کشور ساکن شوید و یا می خواهید در این کشور به تحصیل بپردازید، نیازمند دریافت ویزای ترکیه می باشید که این خدمات با هزینه ای مناسب در دسترس شما می باشد.

با اینکه این دانشگاه بسیار جدید‌التاسیسی است و در سال ۲۰۱۱ فعالیت خود را آغاز کرده است، پیشرفتی باور نکردنی در زمینه پزشکی داشته است. این دانشگاه قبلاً بیمارستانی بود که مرکز تحقیقاتی بی‌نظیری در علوم عصب‌شناسی و روان‌درمانی بود. در عین حالی که تخصص این دانشگاه در علوم پزشکی است، اما کیفیت بسیار عالی‌ای در رشته‌های مهندسی، علوم انسانی و ارتباطات دارد. پس فارغ از این که رشته تحصیلی مورد علاقه‌تان چه زمینه‌ای است، می‌توانید یقین داشته باشید که این دانشگاه مقصدی شگفت‌انگیز برای تحصیل ارزان با اخذ پذیرش آسان در ترکیه است.

ترکیه از مهم ترین مقاصد گردشگری برای بسیاری از دانشجویان ایرانی به شمار می رود و شما می توانید از خدمات مربوط به تحصیل در ترکیه استفاده کنید. 

همین حالا میتوانید برای رشته ی دلخواه در مقطع مورد نظر اقدام نمایید کافیست  بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

برای مشاوره رایگان لطفا با ما از طریق برنامه های زیر در تماس باشید.

برای دیدن تصاویر و ویدیو های بیشتر در مورد دانشگاه ما را در اینستاگرام دنبال نمایید.