دانشگاه ایستینیه

با تجربه ای ۲۵ ساله از گروهی تشکیل شده است که ۳ برند متفاوت بیمارستانی را ریز یک سقف آورده اند، که عناوین آنها عبارتند از: Liv Hospital, Medical Park, VM Medical Park با اساتید و کارکنان این دانشگاه که خود را وقف خدمت به دانشگاه ایستینیه کرده اند این دانشگاه خود را در میان دانشگاه مطرح ترکیه و دنیا شناسانیده است. تلاش بی وقفه دانشگاه برای تجهیز هر چه بیشتر و کمک به دانشجویان برای رشد و تبلور استعدادهایشان می باشد.

مراکز تحقیق و ریسرچ در دانشگاه ایستینیه بسیار مجهز می باشند و به آن توجه خاصی می شود زیرا ارتباط دانشگاه با دنیا از طریق تحقیقاتی که در این بخش صورت می گیرد رخ می دهد. بنابراین دانشگاه برای دانش جویانی که خلاقیت، ارزش به علم و تلاش و کوشش جز جدانشدنی از تحصیلات آنها محسوب می شود، ارزش خاصی قائل می باشد و شما نیز می توانید بخشی از این تجربه شیرین و علمی باشید.

بعد از فارق التحصیلی دانشگاه دانشجویان خود را به محیط های مناسب برای استفاده از تحصیلاتشان راهنمایی می کند که توسط MLP Care Group مدیریت و برنامه ریزی می شود.

هدف دانشگاه ایستینیه این است که بتواند دانشجویان خود را در سطح بالای علمی پیش ببرد و بتواند در جامعه دانشگاه های دنیا رنکی بالا کسب کند و این کار را با فراهم آوردن امکانات متفاوت برای دانشجویان و اساتید ممکن ساخته است. دانشجویان می توانند به راحتی ایده های خود را مطرح کنند، در رشته های چندمنظوره حضور داشته باشند و کار تیمی انجام دهند. در هر صورت دانشگاه و استاتید از آنها حمایت همه جانبه خواهند داشت تا استعدادهای آنها به بهترین نحو شکوفا شود.

کمپس تاپکاپی در قسمت اروپایی استانبول ۴۶۰۰۰ متر مربع فضای داخلی و ۱۵۰۰۰ مترمربع فضای خارجی در قسمت مرکزی قسمت اروپایی واقع شده است. که به حمل و نقل عمومی دسترسی آسانی دارد. این کمپس بسیار مجهز می باشد و از جمله امکانات آن موارد زیر می باشند:

ظرفیت ۴۰۰۰ دانشجو

۳۷ کلاس

۴۷ لابراتوار

۲ اتاق کنفرانس

کتابخانه

سالن جیم

سال مطالعه

امکانات ورزشی، اجتماعی و فرهنگی

کمپس جنوبی دانشگاه ایستینیه برای عموم دانشجویان با هر رشته ای که در این دانشگاه تحصیل می کنند باز است و می توانند از امکانات ویژه آن بهره ببرند. کتابخانه، محیط های ورزشی و فضاهای اجتماعی از جمله امکانات موجود در این کمپسمی باشد. کلاس های مختلف، سالن سمینار، آزمایشگاه، و سایت کامپیوتری از دیگر امکانات دانشگاه می باشد. سالن های ساکت برای مطالعه، محل نهار و غذاخوری، خدمات پزشکی در مکان هایی در این کمپس تعبیه شده اند. همچنین این کمپس نزدیک حمل و نقل عمومی می باشد.

کمپس دیگری نیز در خدمت دانشگاه می باشد تا عموم دانشجویان حمایت شوند. اما رشته هایی که در دانشگاه istiniye  ارائه می شوند در زیر آمده است که می توانید با توجه به علایق خود از آنها برگزینید:

دانشکده های دانشگاه ایستینیه 

دانشکده داروسازی

دانشکده اقتصاد

دانشکده اقتصاد، مدیریت و دانش اجتماعی

مدیریت کسب و کار

مدیریت سیستم های اطلاعاتی

مدیریت سلامت

دانش سیاسی

ارتباطات جمعی و تبلیغات

رادیو، تلویزیون و سینما

دانشکده ساینس و هنر

دانشکده دانش و هنر

ادبیات و زبان انگلیسی

ژنتیک و بیولوژی مولکولی

روانشاسی

جامعه شناسی

ادبیات و زبان ترک

دانشکده هنر های زیبا، طراحی و معماری

دانشکده هنر های زیبا، طراحی و معماری

معماری داخلی

معماری به زبان ترکی و انگلیسی

دانشکده مهندسی

مهندسی کامپیوتر

مهندسی الکترونیک

مهندسی صنایع

مهندسی عمران

مهندسی مکانیک

مهندسی نرم افزار

دانشکده علوم سلامت

تغذیه و رژیم

رشد کودکان

زبان درمانی

مامایی

فیزیوتراپی و بازپروری

پرستاری

خدمات اجتماعی

دانشکده داروسازی

داروسازی به زبان انگلیسی و ترکی

بسیاری از رشته های دیگر نیز در دانشگاه تدریس می شوند و نکته جالب توجه این است که بسیاری از رشته های فوق هم به زبان انگلیسی و هم به زبان ترکی ارائه می شوند پس اگر بیس زبان انگلیسی خوبی دارید می توانید پذیرش دانشگاه ایستینیه را به زبان انگلیسی برای شما دریافت کنیم.

همچنین بورس دانشگاه ایستینیه با توجه به شرایط شما مد نظر ما می باشد و سعی می کنیم بالاترین رقم بورس را با توجه به رشته ای که برگزیده اید دریافت کنیم.پذیرش تحصیلی دانشگاه ایستینیه برای سال تحصیلی بعد آغاز شده است بنابراین می توانید از هم اکنون به فکر دریافت تاییدیه دانشگاه برای سال تحصیلی بعد باشید تا خیال خود را از پرنشدن ظرفیت ها آسوده کنید.

شهریه دانشگاه ایستینه

 

همین حالا میتوانید برای رشته ی دلخواه در مقطع مورد نظر اقدام نمایید کافیست  بر روی لینک زیر را کلیک کنید

برای مشاوره رایگان لطفا با ما از طریق برنامه های زیر در تماس باشید.

برای دیدن تصاویر و ویدیو های بیشتر در مورد دانشگاه ما را در اینستاگرام دنبال نمایید.