دانشگاه مدیپل شعبه استانبول


دانشگاه مدیپل استانبول را یکی از بهترین و پیشرفته‌ترین دانشگاه‌ها در کل ترکیه می‌دانند. این حرفِ کمی نیست. دانشگاهی که رشته‌های خود را به زبان انگلیسی و ترکی ارائه می‌دهد. امکانات زیادی را برای دانشجویان تدارک دیده است، برنامه‌های متعدد علمی و تبادل دانشجو را با دانشگاه‌های معتبر انجام می‌دهد، در حالی که این‌ها همه گوشه‌ای از خدمات و مزیت‌های دانشگاه مدیپول ترکیه به حساب می‌آیند. تنوع رشته‌ها در این دانشگاه زیاد است و اتفاقاً یکی از دانشگاه‌هایی است که تعداد زیادی از دانشجویان بین‌المللی، خواهان تحصیل در این دانشگاه هستند. با ما در دپارتمان آرتان بورس تاپ همراه باشید تا همه‌چیز در مورد دانشگاه مدیپل ترکیه را به شما بگوییم.

 • نام دانشگاه به انگلیسی: Medipol University
 • نام دانشگاه به ترکی: Medipol ÜNİVERSİTESİ
 • نام دانشگاه به فارسی: دانشگاه مدیپل
 • نوع دانشگاه مدیپول: خصوصی
 • زبان تدریس در دانشگاه: ترکی و انگلیسی
 • سال تأسیس: ۲۰۰۹
 • موقعیت: استانبول
 • تعداد دانشجویان در سال ۲۰۲۰: ۳۳۴۷۵
 • تعداد دانشجویان بین‌المللی در سال ۲۰۲۰: ۱۲۳۰
 • تعداد برنامه‌های کارشناسی ارشد: ۵۱
 • تعداد برنامه‌های دکترا: ۲۵
 • تعداد برنامه‌های دوره کارشناسی: ۷۱
 • رنکینگ جهانی Times higher Education Word 2020: +1001

دانشگاه مدیپول استانبول

دانشگاه مدیپول استانبول، یک دانشگاه خصوصی است که همپای دانشگاه‌های دولتی در حال پیشرفت و پژوهش است. جالب است بدانید که دانشگاه مدیپل زیر نظر سازمان وقفی آموزش، بهداشت و تحقیقات ترکیه راه‌اندازی شد. زمانی که وزیر بهداشت دولت ترکیه، پروفسور فخرالدین کوچا یکی از مؤسسین آن بود. دو پردیس از این دانشگاه در جاهای مختلف استانبول قرار دارد. یکی از آن‌ها در بخش آسیایی و منطقه کاواجیک و دیگری در بخش اروپایی استانبول و در منطقه هالیچ واقع شده است.

دانشکده های دانشگاه مدیپول استانبول

دانشگاه مدیپل از ۱۲ دانشکده تشکیل شده است که در زیر معرفی شده اند:

 1. دانشکده دندانپزشکی
 2. دانشکده داروسازی
 3. دانشکده هنرهای زیبا ، طراحی و معماری
 4. دانشکده آموزش
 5. دانشکده حقوق
 6. دانشکده علوم بازرگانی و مدیریت
 7. دانشکده علوم انسانی و علوم اجتماعی
 8. دانشکده مهندسی و علوم طبیعی
 9. دانشکده ارتباطات
 10. دانشکده علوم بهداشتی
 11. دانشکده پزشکی
 12. دانشکده پزشکی بین المللی

شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه مدیپول استانبول

فارغ التحصیلی دبیرستان یا معادل آن پیش شرط پذیرش در هر برنامه ای در دانشگاه مدیپول استانبول است. پذیرش براساس بررسی تمام مدارک ارائه شده توسط متقاضی است. پیشینه تحصیلی توسط کمیته پذیرش، همراه با شرایط شخصی و استعداد هر متقاضی ارزیابی می شود. روند درخواست برای همه متقاضیان بین المللی بدون در نظر گرفتن وضعیت تابعیت یا کشور محل اقامت یکسان است. هنگامی که کلیه مدارک (فرم درخواست، عکس، مدرک دیپلم و نمرات آزمون) دریافت می شود، درخواست دانشجو جهت اخذ پذیرش ارزیابی خواهد شد.

نمره امتحان SAT1 و IB به شدت توصیه می شود اما برای پذیرش لازم نیست. چنین اطلاعاتی به موفقیت و قبولی دانشجو روند ارزیابی کمک می کند. متقاضیانی که تصمیم به شرکت در آزمون های SAT یا IB ندارند، برای پذیرش مشکلی نخواهند داشت. ممکن است به متقاضیانی که شواهدی از صلاحیت برای پذیرش ارائه داده اند، پذیرش موقت داده شود، اما هنوز سوابق رسمی، نمرات آزمون یا مواد اضافی مورد نیاز را ارائه ندهند.

تسلط به زبان ترکی یا انگلیسی پیش شرط پذیرش برخی از دوره های کارشناسی در دانشگاه مدیپول استانبول است. مهارت زبان ترکی فقط برای آن دسته از داوطلبانی ارزیابی می شود که سایر معیارهای پذیرش را داشته باشند و قبولی موقت کسب کنند. گواهینامه TOMER اگر چه پیش نیاز نیست، به عنوان گواهی سطح زبان داوطلبان به شدت توصیه می شود. اگر گواهینامه TOMER در دسترس نباشد، از داوطلبان خواسته می شود در دانشگاه مدیپل قبل یا هنگام ثبت نام در آزمون مهارت ترکیه شرکت کنند. متقاضیانی که نمرات آزمون آن ها شرایط لازم را ندارند می توانند حداقل برای دو ترم در یک برنامه ترکیبی فشرده (ITP) پذیرفته شوند. پس از اتمام موفقیت آمیز این برنامه، دانشجویان در کورس و رشته اصلی مورد نظرشان پذیرفته می شوند.

مدرک زبان مورد نیاز برای تحصیل در دانشگاه مدیپول استانبول

زبان تدریس در دانشگاه مدیپول استانبول ترکی و انگلیسی است. حداقل ۳۰٪ در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، حقوق و همچنین در دانشکده مهندسی و علوم طبیعی، دانشکده بین المللی پزشکی زبان تدریس انگلیسی است.

دانشکده مهندسی و علوم طبیعی، دانشکده دندانپزشکی (انگلیسی)، دانشکده علوم بازرگانی و مدیریت (شامل رشته های مدیریت، اقتصاد و دارایی و تجارت بین المللی و دارایی)، دانشکده علوم انسانی و اجتماعی (شامل رشته های  روانشناسی و علوم سیاسی و روابط بین الملل)، دانشکده عالی طراحی و معماری هنر (شامل رشته  معماری) و در آخر دانشکده پزشکی بین المللی ۱۰۰ درصد به انگلیسی آموزش داده می شود. زبان آموزش برنامه های دیگر این دانشگاه ترکی است. پس از ثبت نام، دانش آموزان باید مهارت انگلیسی کافی را قبل از شروع تحصیل در این مقاطع ثابت کنند. دانشجویانی که هنوز مهارت انگلیسی لازم ندارند باید در یک دوره یا برنامه فشرده انگلیسی شرکت کنند و آنرا با موفقیت به پایان برسانند.

در دانشگاه مدیپول استانبول با توجه به نیازهای دانشجویان، دوره ها طی دو ترم، در دو سطح ابتدایی (A1: مطابق با استانداردهای اتحادیه اروپا) و سطح قبل از متوسط ​​(A2: مطابق با استانداردهای اتحادیه اروپا) برنامه ریزی می شوند. متقاضیانی که تحصیلات دبیرستان را در کشورهای انگلیسی زبان گذرانده اند یا مدرکی از نمره تافل یا نتایج معادل آن را در سایر آزمون های مهارت انگلیسی معتبر تأیید شده توسط دانشگاه ارائه می دهند، نیازی به گذراندن این دوره ندارند.

رشته های تحصیلی دانشگاه مدیپول استانبول

رشته های تحصیلی دانشگاه مدیپول استانبول به شرح زیر می باشند و به طور مختصر به معرفی تعدادی از آن ها پرداخته شده است:

دندانپزشکی، داروسازی، آموزش زبان انگلیسی، آموزش ریاضیات ابتدایی، آموزش اوایل کودکی، مشاوره، طراحی صنعتی، طراحی ارتباط تصویری، هنرهای آشپزی و آشپزی، معماری داخلی و طراحی محیط، طراحی شهری و معماری مناظر، معماری، موسیقی ترکی، حقوق، روزنامه نگاری، روابط عمومی و تبلیغات، رسانه و هنرهای تجسمی، رادیو، تلویزیون و سینما، رسانه های جدید و سیستم های ارتباطی، روانشناسی، علوم سیاسی و مدیریت دولتی، علوم سیاسی و روابط بین الملل، بانک و بیمه، اقتصاد و دارایی، مدیریت هواپیمایی کشوری، مدیریت منابع انسانی، مدیریت بازرگانی، مدیریت لجستیک بین المللی، تجارت و دارایی بین المللی، مهندسی پزشکی، مهندسی پزشکی، مهندسی برق و الکترونیک، مهندسی صنایع ، مهندسی عمران، تغذیه و رژیم غذایی، رشد کودک، فیزیوتراپی و توان بخشی، مامایی، پرستاری، برنامه نویسی رایانه، فناوری ارتباطات الکترونیکی، بیهوشی، مدیریت بازرگانی

هزینه و شهریه تحصیل در دانشگاه مدیپول استانبول

دانشکدهشهریه
دانشکده پزشکی بین المللی به زبان انگلیسی۲۵۰۰۰ دلار
دانشکده دندانپزشکی۱۹,۰۰۰ دلار
دانشکده داروسازی۱۳۰۰۰ دلار
دانشکده علوم بهداشتی۵۵۰۰– ۶۵۰۰ دلار
دانشکده علوم تجارت و مدیریت۵۰۰۰ دلار
دانشکده پزشکی۲۰۰۰۰ دلار
دانشکده دندانپزشکی به زبان انگلیسی۱۷٫۵۰۰ دلار
دانشکده حقوق۷۵۰۰ دلار
دانشکده مهندسی و علوم طبیعی۶۵۰۰ دلار
دانشکده علوم انسانی و اجتماعی۵۰۰،۵ دلار
دانشکده هنرهای زیبا ، طراحی و معماری۵۰۰۰ تا ۷۵۰۰ دلار
دانشکده آموزش۵۵۰۰ دلار
دانشکده ارتباطات۵۵۰۰ دلار
کالج علوم بهداشتی۵۵۰۰ دلار
کلاسهای آمادگی انگلیسی۵۰۰۰ دلار


در نظر داشته باشین نسبت به معدل متقاضی و شرایط ظرفیت های ۲۰ الی ۷۵ درصد بورسیه از این دانشگاه توسط شرکت ما گرفته میشود.

دانشگاه مدیپل شعبه آنکارا

درباره دانشگاه مدیپل آنکارا؛ دانشگاهی معتبر و خوش‌آتیه

دانشگاه مدیپل آنکارا، شاخه‌ای تازه‌تأسیس از دانشگاه مدیپل است که پردیس اصلی آن در شهر استانبول قرار دارد. این دانشگاه که در سال ۲۰۱۹ تأسیس شده به‌نوعی یک دانشگاه زیرمجموعه(پردیس) از شاخه استانبول در نظر گرفته شده است. البته ساختار مدیریتی آن استقلال کاملی دارد. هرچند این دانشگاه تازه‌تأسیس است اما با در نظر داشتن پشتوانه دانشگاه مدیپل استانبول، می‌توان انتظار داشت تا این دانشگاه نیز عملکرد درخشانی از خود نشان دهد. مواجهه با دانشگاهی که به‌تازگی تأسیس شده، ممکن است با تردیدها و ابهاماتی همراه باشد اما دانشگاه مدیپل آنکارا از همین ابتدا با اتکای به اعتبار شاخه استانبول، توانسته توجهات را به سمت خود جذب کند.

در حال حاضر بیش از ۲۸۰۰ دانشجو در دانشگاه مدیپل آنکارا مشغول به تحصیل هستند؛ از این تعداد ۳۱۰ دانشجوی خارجی هستند. جذب این تعداد از دانشجویان بین‌الملل در چنین مدت زمان کوتاهی یک نشانه مثبت است. در عین حال اما تازگی و نوپا بودن دانشگاه باعث می‌شود تا برای پذیرش در آن، نیازمند به اطلاعات جزئی و دقیق‌تری باشید؛ اطلاعاتی که فراهم آوردن آن‌ها به ما انگیزه نگارش یادداشت پیش رو را داد. بخصوص هنگامی که قرار است از بین ۴۱ برنامه متغیر تحصیلی دانشگاه مدیپل آنکارا انتخاب کنید.

شرایط پذیرش دانشگاه مدیپل آنکارا

پذیرش دانشگاه مدیپل آنکارا، از چندین کانال و مسیر مختلف ممکن شده است. بدون نیاز به سردرگمی و ارائه اطلاعات غیر قابل درک، مسیر اصلی پذیرش دانشگاه مدیپل آنکارا در صورت مایل بودن متقاضی به بهره‌مندی از مزایای مالی تحصیل در ساختار دولتی(نیمه دولتی) باید یکی از آزمون‌های زیر را با شرایط خاص خود پشت سر بگذارد.

 • شرکت در آزمون (YOS) ترکیه و کسب حداقل نمره ۶۰ در کل آزمون
 • شرکت در آزمون (EEFIS) ترکیه و کسب حداقل نمره ۶۰ در کل آزمون
 • شرکت در آزمون (GPA) و دستیابی به نمره میانگین ۶۰ در مواد امتحانی مختلف
 • شرکت در آزمون (SAT) و اخذ حداقل ۱۰۰۰ امتیاز
 • شرکت و پذیرش در آزمون (GCE) سطح ۳(حداقل) منوط به اخذ نمره (A) در یکی از مواد امتحانی مرتبط با رشته انتخابی

البته باید خاطر نشان کرد که نمرات حاصل از آزمون (ACT) آمریکا و همچنین امتحان توجیهی اردن و فلسطین(Tawjihi Exam) نیز برای پذیرش دانشگاه مدیپل آنکارا معتبر هستند؛ به علت ارتباط کمتر این دو آزمون با شرایط متقاضیان ایرانی و همچنین پیچیدگی شرایط، از پرداختن به آن‌ها پرهیز می‌کنیم. البته به عنوان یک امکان جانبی، نمرات و نتایج حاصل از سایر آزمون‌های گزینشی کشورهای مختلف نیز، در صورت موافقت کمیسیونی متشکل از ۳ نفر اعضای هیئت علمی رشته مورد تقاضا، قابل پذیرش هستند. از این افراد برای پر کردن اضافه ظرفیت برخی رشته‌ها استفاده می‌شود.

دانشکده‌ها و رشته‌های دانشگاه مدیپل آنکارا

دانشگاه مدیپل آنکارا به تأسی از شاخه استانبول، تعداد زیادی از گروه‌های درسی و تحصیلی را در خود جای داده و زیرساخت‌های کافی برای پشتیبانی از همه آن‌ها را فراهم کرده است. در این دانشگاه شاهد فعالیت ۱۵ دانشکده مختلف هستیم. از این تعداد ۳ دانشکده دانشگاه مدیپل آنکارا به شکل اختصاصی فقط کورس‌های تحصیلی انگلیسی را ارائه می‌دهند. با در نظر داشتن اهمیت مسئله پذیرش دانشگاه مدیپل آنکارا که هدف محوری متن را تشکیل می‌دهد، به جای پرداختن به تمام این ۱۵ دانشکده، به تعدادی از آن‌ها که قابلیت ارائه کورس‌های تحصیلی تمام انگلیسی دارند، خواهیم پرداخت.

 • دانشکده پزشکی
 • دانشکده دندانپزشکی
 • دانشکده داروسازی

این سه دانشکده، کورس‌های تحصیلی خود را کاملاً به زبان انگلیسی ارائه می‌کنند. باید در نظر داشت که علاوه بر دانشکده‌های عادی که به زبان ترکی تدریس می‌کنند، این سه دانشکده به شکل ویژه برای دانشجویان بین‌الملل تأسیس شده و به شکل موازی با دانشکده‌های اصلی فعالیت می‌کنند. به بیانی دیگر مثلاً غیر از دانشکده پزشکی انگلیسی، یک دانشکده پزشکی عادی دیگری نیز در دانشگاه مدیپل آنکارا فعالیت می‌کند. علاوه بر دانشکده‌های اختصاصی به زبان انگلیسی، در برخی دیگر از دانشکده‌ها، کورس‌های تحصیلی خاصی با زبان اختصاصی انگلیسی وجود دارد.

 • رشته هنرهای غذایی و آشپزی(در دانشکده هنرهای زیبا، طراحی و معماری)
 • رشته روانشناسی(در دانشکده اقتصاد و علوم اجتماعی)
 • رشته تجارت بین‌الملل(در دانشکده اقتصاد و علوم اجتماعی)
 • رشته سیاست و روابط بین‌الملل(در دانشکده علوم سیاسی)

این رشته‌ها و دانشکده‌های فوق، کورس‌های تحصیلی با زبان اختصاصی انگلیسی را ارائه می‌دهند و گزینه مناسبی برای اخذ پذیرش دانشگاه مدیپل آنکارا هستند. البته اگر به زبان ترکی استانبولی اشراف کافی دارید، می‌توانید در مورد کورس‌های تحصیلی ترکی نیز اطلاعات لازم را از طریق برقراری ارتباط با مؤسسه بدست آورید.

هزینه تحصیل در رشته‌های پرطرفدار دانشگاه مدیپل آنکارا (با زبان انگلیسی)

هرچند محدودیت فضای متن اجازه نمی‌دهد تا به وضعیت و معیارهای مالی تمام رشته‌ها دسترسی داشته باشیم اما در ادامه شهریه سالانه برخی از رشته‌های پرطرفدار دانشگاه مدیپل آنکارا بررسی می‌شود. تمام این کورس‌ها به زبان انگلیسی هستند.

 • پزشکی: ۲۹ هزار دلار (با کسب پذیرش در بورسیه نرمال تا ۱۹۵۰۰ دلار نیز کاهش خواهد یافت)
 • دندانپزشکی: ۲۰ هزار دلار ( با کسب پذیرش در بورسیه نرمال تا ۱۴۵۰۰ دلار نیز کاهش خواهد یافت)
 • داروسازی: ۱۰۵۰۰ دلار (با کسب پذیرش در بورسیه نرمال تا ۷۵۰۰ دلار نیز کاهش خواهد یافت)
 • هنرهای آشپزی و غذایی: ۶ هزار دلار (با کسب پذیرش در بورسیه نرمال تا ۳۵۰۰ دلار نیز کاهش خواهد یافت)
 • روانشناسی: ۶ هزار دلار (با کسب پذیرش در بورسیه نرمال تا ۳۵۰۰ دلار نیز کاهش خواهد یافت)
 • تجارت بین‌الملل: ۶ هزار دلار (با کسب پذیرش در بورسیه نرمال تا ۳۵۰۰ دلار نیز کاهش خواهد یافت)
 • سیاست و روابط بین‌الملل: ۶ هزار دلار (با کسب پذیرش در بورسیه نرمال تا ۳۵۰۰ دلار نیز کاهش خواهد یافت)

چنانچه دانشجو در آزمون مربوط به زبان انگلیسی به نمره قابل قبولی دست نیافته و یا مدرکی که ارائه می‌کند با نمره کف قبولی فاصله داشته باشد، ملزم به گذراندن یک دوره زبان انگلیسی خواهد شد. این دوره برای رشته‌های مختلف هزینه متفاوتی دارد اما به طور میانگین هزینه این دوره در دانشگاه مدیپل آنکارا برابر با ۱۱ هزار دلار است. در صورت نیاز به کسب اطلاع در مورد رشته‌هایی با زبان ترکی یا سایر جزئیات مالی رشته‌های انگلیسی، می‌توانید با ما ارتباط برقرار کنید.

امکانات دانشگاه مدیپل آنکارا

پردیس اصلی دانشگاه مدیپل آنکارا، وسعت زیادی داشته و با وجود داشتن امکانت متعددی همچنان در حال تکمیل و توسعه است. هرچند پردیس در حال توسعه است اما در حال حاضر با داشتن ساختمان‌های متعدد آموزشی برای رشته‌های مختلف، چندین آمفی‌تئاتر مجلل، چند مرکز تحقیقاتی و آزمایشگاهی، امکانات کافی برای آموزش در تمام رشته‌ها را فراهم کرده است. دسترسی پردیس اصلی به شبکه راه‌آهن و حمل و نقل عمومی ترکیه نیز مطلوب است؛ در کنار پردیس اصلی دانشگاه مدیپل آنکارا یک ایستگاه اصلی قطار ترکیه(TCDD) در نظر گرفته شده و این جابجایی را تا حد زیادی آسان‌تر کرده است. غیر از پردیس اصلی، فضای اسکان و خوابگاه نیز وضعیت مطلوبی دارد. اسکان در اتاق‌های یک نفره ۱۵ هزار لیره ترکیه و اتاق‌های دو نفره ۱۲۵۰۰ لیره ترکیه هزینه در بر دارد. این هزینه شامل اسکان، نظافت گرمایش، آب گرم، حمام، آشپزخانه و تغذیه ۳ وعده در روز خواهد شد.

بورسیه‌های دانشگاه مدیپل آنکارا


دانشگاه مدیپل آنکارا با اینکه یک دانشگاه خصوصی محسوب شده و اقدام به ارائه کورس‌های تحصیلی خصوصی و نیمه‌دولتی می‌کند. اما بورسیه‌های متعدد با شرایط متمایزی را برای دانشجویان تدارک دیده است. دانشگاه مدیپل آنکارا، صرفاً به بورسیه اتکا نکرده و در قالب تخفیفات نیز، تسهیلات مناسبی برای دانشجویان متقاضیان پذیرش دانشگاه مدیپل آنکارا در نظر گرفته است. تمام تخفیف‌ها و بورسیه‌های تحصیلی برای دانشجویان بین‌الملل قابل استفاده نیستند؛ مثلاً بورسیه خاصی برای خانواده شهدا و ایثارگران ارتش ترکیه در نظر گرفته شده است. در همین راستا با محدود کردن دایره بررسی، صرفاً به شکل اجمالی به موارد قابل استفاده برای دانشجویان بین‌الملل خواهیم پرداخت.

موارد بورسیه دانشگاه مدیپل آنکارا  | Ankara Medipol Scholarship

 • چنانچه بیش از یکی از فرزندان شما موفق به اخذ پذیرش دانشگاه مدیپل آنکارا شود، ۱۰ درصد تخفیف در شهریه برای هر دو در نظر گرفته می‌شود.
 • دانشجویان دارای بیش از ۴۰ درصد معلولیت، ۱۰ درصد تخفیف شهریه دریافت می‌کنند.
 • بورس تحصیلی نرمال: بورس تحصیلی نرمال برای دانشجویان برتر رشته‌های مختلف تحصیلی در نظر گرفته شده است. یک دانشجو با دستیابی به یک رتبه مناسب در طول تحصیل در دانشگاه مدیپل آنکارا می‌تواند از این بورسیه استفاده کند. این بورسیه شرایط مختلفی دارد اما به طور اجمالی می‌توان گفت بر اساس رتبه، مبالغ مختلفی را شامل خواهد شد.
 • ۱۰۰ دانشجوی برتر دانشگاه، هفت ماه در سال، ماهانه ۵هزار لیر ترکیه بورسیه دریافت می‌کنند.
 • دانشجویان با رتبه مابین ۱۰۰ تا ۲۵۰، هفت ماه در سال، ماهانه ۴هزار لیر ترکیه بورسیه دریافت می‌کنند.
 • دانشجویان با رتبه مابین ۲۵۰ تا ۵۰۰، هفت ماه در سال، ماهانه ۳ لیر ترکیه بورسیه دریافت می‌کنند.
 • دانشجویان با رتبه مابین ۵۰۰ تا ۷۵۰، هفت ماه در سال، ماهانه ۲ هزار لیر ترکیه بورسیه دریافت می‌کنند.
 • دانشجویان با رتبه مابین ۷۵۰ تا ۱۰۰۰، هفت ماه در سال، ماهانه ۱۵۰۰ لیر ترکیه، بورسیه دریافت می‌کنند.
 • تخفیفات قهرمانی: دانشجویان بسته به افتخارات فردی و تیمی در قالب تیم‌های ورزشی و مسابقات بین دانشگاهی، از تخفیف‌های مختلفی بهره‌مند می‌شوند که بسته به نوع مدال، تیمی یا انفرادی بودن و ورزش مورد نظر، سطح تخفیف‌ها متغیر و منعطف است.
 • بورسیه‌های تحصیلی مربوط به نتایج آزمون (OSYM): متقاضیان برتر آزمون (OSYM)، پس از اخذ پذیرش دانشگاه مدیپل آنکارا، بسته به رتبه اخذشده، به سطوح متفاوتی از تخفیف و بورسیه بهره‌مند می‌شوند. هرچند این بورسیه شرایط متغیری دارد اما به طور مثال ۱۰۰ دانشجوی برتر در آزمون (OSYM) ممکن است هم بورسیه دریافت کرده و هم شهریه آن‌ها تا پایان دوره تحصیل شامل تخفیف 50 درصدی شود.

همین حالا میتوانید برای رشته ی دلخواه در مقطع مورد نظر اقدام نمایید کافیست  بر روی لینک یر را کلیک کنید

برای مشاوره رایگان لطفا با ما از طریق برنامه های زیر در تماس باشید.

برای دیدن تصاویر و ویدیو های بیشتر در مورد دانشگاه ما را در اینستاگرام دنبال نمایید.