دانشگاه کنت استانبول

در قلب استانبول جای گرفته است و یک هارمونی منحصر به فرد در کمپس و محیطی که آن را در بر گرفته است دارد. ENEV که برای معرفی تکنولوژی، علوم مدرن و استانداردهای جهانی به دانش آموزان بوجود آمده است دانشگاه کنت را پایه گذاری کرده است. بنابراین نه تنها آشنایی با دنیای مدرن الگوی کار می باشد بلکه آموزش موثر، سلامت و فرهنگ جز مقوله های مورد توجه است.

آینده ترکیه به این گونه است که قرار است نقش موثری در دنیا داشته باشد. و این به سرمایه گذاری بستگی دارد در زمینه آموزش خواهد شد. سال ۲۰۲۳ به وقوع پیوستن این مسئله است که نیروهای متخصص با آموزش های مدرن در جمع خدمات دهندگان به کشور ترکیه مشغول به فعالیت شوند و در سغل های متفاوت رسالت خود را که کمک به نوع بشر است به انجام برسانند.

دانشگاه کنت از این نظر خود را با تغییرات جهانی آپدیت نگه می دارد و به صورت نزدیک این تغییرات را رصد می کند تا پیشرفت های تکنولوژیک، آموزشی و علوم را لحظه به لحظه داشته باشد. قوانین دانشگاه کنت نیز بر این اساس تهیه و تنظیم شده اند که دانشجویان چه خارجی چه ترک فرصت استفاده از تمامی امکانات دانشگاه را داشته باشند. برای همین برای نیروهای جوان، مشتاق، کنجکاور و طالب علم تمامی امکانات مهیا شده است.

همچنین نیرویی که به عنوان هیئت علمی و کارکنان دانشگاه کنت در نظر گرفته شده اند همگی از افراد متخصص در زمینه کاری خود محسوب می شوند. این باعث می شود که تمامی امکانات دانشگه از جمله لابراتوارهای تخصصی به خوبی در اختیار دانشجویان باشد. همچنین فرصت های کارآموزی که دانشگاه Kent برای دانشجویان خود فراهم می آورد آنها را برای ورود به بازار کار مهیا می کند.

هدف دانشگاه کنت آموزش نیروهای متخصص می باشد که در زمینه مشکلاتی کنونی و آینده بتوانند مشارکتی فعال داشته باشند. به همین دلیل ارزش گذاری دانشگاه کنت بر روی موارداساسی می باشد از قبیل: مشارکت، نوآوری، پایداری، تفکر، شفافیت، تعالی در آموزش و تحقیق، پایداری در اخلاق حرفه ای، محافظت از پایه های حقوق و آزادی، مقابله با تبعیض. این باعث می شود که دانشجویان نگهدارندگان واقعی آینده باشند. و این بدون اعتماد و مشارکت در تبادل اطلاعات به صورت خالصانه نمی تواند باشد.

دانشکده های فعال در دانشگاه کنت

دانشکده دندانپزشکی دانشگاه کنت

دانشکده هنر و طراحی دانشگاه کنت

دانشکده علوم بهداشتی دانشگاه کنت

دانشکده تغذیه دانشگاه کنت

دانشکده رشد کودکان دانشگاه کنت

دانشکده فیزیوتراپی و توانبخشی دانشگاه کنت

دانشکده مدیریت مراقبت سلامت دانشگاه کنت

دانشکده پرستاری دانشگاه کنت

دانشکده مامایی دانشگاه کنت

دانشکده تبلیغات و ارتباط عمومی دانشگاه کنت

دانشکده روانشناسی دانشگاه کنت

دانشکده خدمات اجتماعی دانشگاه کنت

دانشکده تجارت بین الملل دانشگاه کنت

دانشکده علوم سیاسی دانشگاه کنت

فنون سلامت دندان دانشگاه کنت

فنون الکتروفیزیولوژی دانشگاه کنت

فنون خدمات اجتماعی دانشگاه کنت

برناه های بیهوشی دانشگاه کنت

و همچنین رشته های دیگر که در اینجا تماما گفته نشده است. شما می توانید با توجه به علایق و توانمندی های خود از رشته های بالا برگزینید و برای پذیرش دانشگاه کنت کارهای شما را پیش ببریم.

 امکانات دانشگاه

برای تفریح و سلامت نیز در دسترس می باشد و دانشجویان می توانند در تورنومنت ها نیز با دانشگاه حضور داشته باشند. همچنین کتابخانه دانشگاه کنت نیز برای برطرف کردن نیاز های دانشجویان و اساتید گردآوری شده است. کتاب های بین المللی در کتابخانه نیز عرضه می شوند و دانشجویان می توانند به صورت رایگان از این امکانات بهره مند باشند. محیط آرام کتابخانه برای مطالعه مفید می باشد و همچنین امکانات استفاده آنلاین از کتابخانه نیز دست دانشجویان را برای فعالیت های بیرون از دانشگاه باز خواهد کرد.

اما دانشگاه کنت در برنامه اراسموس برای ارتقا کیفیت و سطح تحصیلی دانشجویان فعالیت دارند و دانشجویان مشتاق می توانند فرم های لازم را به صورت آنلاین تهیه کنند و شرایط آن را فراهم آورند تا بتوانند برای برنامه مشترک با دانشگاه های اروپایی نیز اقدام داشته باشند.

اما در نهایت مسئله بورس دانشگاه کنت می باشد که در صورت مهیا شدن شما را از پرداخت هزینه ای قابل توجه در دوران تحصیلتان معاف می کند که تخصص ما در همین زمینه است. بنابراین در صورتی که برای دریافت بورس دانشگاه کنت و دریافت پذیرش در این دانشگاه مشتاق هستید با ما در ارتباط باشید و سابقه تحصیلی خود را برای ما ارسال نمایید.

مدارک لازم

·         دیپلم دبیرستان

·         ریز نمرات

·         کپی پاسپورت

·         مدرک زبان ترکی در سطح B2

(برای رشته هایی که به زبان ترکی تدریس می شود) در صورتی که سطح زبان ترکی شما ناکافی باشد در دانشگاه آموزش زبان ترکی استانبولی ارائه می دهد.

 

 

همین حالا میتوانید برای رشته ی دلخواه در مقطع مورد نظر اقدام نمایید کافیست  بر روی لینک زیر را کلیک کنید

برای مشاوره رایگان لطفا با ما از طریق برنامه های زیر در تماس باشید.

برای دیدن تصاویر و ویدیو های بیشتر در مورد دانشگاه ما را در اینستاگرام دنبال نمایید.