شرکت مهاجرتی پایسان از دو دپارتمان سرمایه گذاری و تحصیلی تشگیل شده است که هر دپارتمان به صورت جدا گانه به ثبت رسیده شده است.

دپارتمان سرمایه گذاری

دپارتمان سرمایه گذاری با بیش از نه سال سابقه درخشان و تجربه اجرايي در زمینه خرید و فروش املاك از جمله زمین، آپارتمان و ويلا  توسط دو وکلای مجرب در قبرس و ترکیه  کار  اخذ اقامت دایم و شهروندی از طریق خرید ملک را انجام میدهد .این دپارتمان ۴ مشاور سرمایه گذاری دارد که  از فارغ التحصیلان رشته های گروه اقتصاد و مالی و همچنين عمران بوده که هريك از افراد با در اختيار داشتن تجربه های گرانبهای علمی و همچنين آگاهي و اشراف کامل به محيط پيرامون و شرايط و اوضاع اقتصادی و اجتماعی در قبرس و ترکیه ، آماده ارائه مشاوره دقیق و علمی متناسب با بودجه ، درخواست و نياز شما عزيزان خواهند بود.مشاورین شرکت مهاجرتی پایسان  شما را  در جهت تحقق بخشيدن به خواسته هايتان با بالاترين كيفيت و در اختيار قرار دادن اطلاعاتي كامل و صحيح ، همیاری خواهد کرد .

گروه حرفه ای  پایسان  فعاليت خود را در خصوص فروش ويلا و آپارتمان از سال ۲۰۱۰ در قبرس و ترکیه به طور رسمى شروع كرده و داراى نمايندگى تمامى شركتها ى خصوصى قبرس شمالى و تركيه مى باشد بدين منظور كه تمامى مراحل فعاليت قانونى بوده و بدون دخالت شخص سوم صورت مى پذيرد. نقطه قوت پایسان بعنوان نماينده فعاليت بصورت كادر فروش شركت ميباشد كه به طور مستقيم خريداران را براى بازديد به شركتها معرفى مينمايد، بدين منظور طبق قرار داد عقد شده فى مابين هيچ مبلغ از مشتريان اخذ نشده و حيطه فعاليت خود را در امور مشاوره خريد و بازرسى ادامه ميدهد. لازم به ذكر است كه تمامى شركتها در حيطه خريد و فروش آپارتمان و ويلا فعاليت داشته وتمامى كادر پایسان مسلط به زبانهاى تركى و انگليسى و فارسى آماده ارائه خدمات رايگان بدون واسطه و مبلغ اضافى از مشتريان ميباشد. علت اين امر صرفا جهت افزايش تنوع و بالا بردن قدرت تصميم گيرى مشتريان ميباشد تا با ميل و رضايت خود بتوانند با تكيه بر سليقه خود آپارتمان يا ويلا مورد علاقه خود را خريدارى كنند.

دپارتمان تحصیلی

دپارتمان تحصیلی توسط سه  کارشناس مجرب که هر سه فارغ التحصیل دانشگاه های ترکیه و قبرس  میباشند  شما را در زمینه ی اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر قبرس و ترکیه یاری خواهند کرد  . این گروه با افتخار اعلام می دارد که در این ۹ سال توانسته است برای ۴۵ نفر بورس ۱۰۰ درصد و برای بیش از ۱۰۰ نفر بورس های ۵۰ و یا ۷۵ درصد اخذ نماید .

شرکت مهاجرتی پایسان اعلام مي دارد تيم حرفه اي اين گروه با افتخار آماده خدمات رسانی و ارائه مشاوره  در این حوزه بوده و در تمامي مراحل همگام و همراه شما عزيزان خواهند بود.

برای مشاهده ی تصاویر بیشتر از  واحد های آماده و دیزاین شده و یا محوطه ی پروژه ها لطفا به ادرس اینستاگرام شرکت مراجعه نمایید.

برای دیدن تصاویر و ویدیو های بیشتر در مورد دانشگاه ها ما را در اینستاگرام دنبال نمایید.

برای بازید رایگان از پروژه ها لطفا با کارشناسان

ما تماس حاصل نمایید.

اخذ اقامت قبرس و ترکیه تنها با پرداخت ۳۰ درصد از کل مبلغ خانه طی ۲۵ روز کاری