پروژه دلتا دبی کامفورت استانبول (Delta Dubai Comfort) در قسمت اروپایی استانبول، محله اسنیورت می باشد. به جرات می توان گفت این پروژه مسکونی یکی از لوکس ترین پروژه های استانبول در بخش اروپایی است که با امکاناتی که دارد زندگی شما را راحت تر خواهد کرد. پروژه دلتا دبی کامفورت استانبول اولین و تنها پروژه ای است که از واحد های مسکونی، هوم آفیس، دفاتر کار، مغازه های تجاری،بیمارستان، مدرسه، مراکز خرید، هتل و پارک آبی تشکیل شده است.

معرفی پروژه دلتا دبی کامفورت استانبول – Delta Dubai Comfort

این پروژه در زمینی به مساحت ۲۷۰۰۰ متر مربع در محله اسنیورت ساخته شده و یک پروژه لوکس که تمامی نیازهای شما را از بیمارستان گرفته تا مراکزخرید برطرف می کند.

دلتا دبی کامفورت از ۷ بلوک تشکیل شده که شامل هتل، بیمارستان، سالن آمفی تئاتر، بلوک های اقامتی، مراکز خرید روباز، هوم آفیس می باشد.

بیمارستان این مجموعه دارای ۱۰۲ تخت که کاملا به سیستم هوشمند و تکنولوؤی روز دنیا مجهز می باشد.

در مجموع پروژه دلتا دبی کامفورت استانبول دارای ۱۰۶۸ واحد مسکونی و هوم آفیس است. در پائین تمامی این بلوک ها، مراکز تجاری ساخته شده و تمامی واحد های مسکونی آن دارای بالکن وسعی است. واحد های طبقات بالا نیز دارای نمای رو به دریا هستند.

یکی از امتیازات ویژه پروژه دلتا دبی کامفورت استانبول دسترسی راحت و آسان به بزرگراه های مهم استانبول و سیستم حمل و نقل عمومی است.

دلتا دبی دارای پارک آبی با مساحت ۳۳۰۰ متر مربع است که اولین و تنهاترین استخر نمایشی بخش اروپایی این شهر می باشد. این پارک آبی دارای رستوران و فروشگاه و شهربازی است.

واحد های مسکونی این پروژه از استودیو، ۱ الی ۵ خوابه با متراژهای زیر تشکیل شده اند

  • ۱+۰ (استودیو): ۵۰ الی ۶۰ متر مربع
  • ۱+۱ (یک خوابه):۸۴ تا ۹۵ متر مربع
  • ۱+۲ (۲ خوابه): ۱۱۰ تا ۱۲۸ متر مربع
  • ۱+۳ (۳ خوابه): ۱۵۰ متر مربع
  • ۱+۴ (۴ خوابه): ۲۰۰ متر مربع
  • ۱+۵ (۵ خوابه): ۲۵۰ متر مربع

برای مشاهده ی تصاویر بیشتر از  واحد های آماده و دیزاین شده و یا محوطه این پروژه لطفا به ادرس اینستاگرام شرکت مراجعه نمایید

در اینستاگرام ویدیو ها و یا پست هایی  که با کد ۱۲۱ مشخص شده اند مربوط به این پروژه می باشند.

برای بازید رایگان از پروژه ها لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

برای بازید رایگان از پروژه ها لطفا با کارشناسان

ما تماس حاصل نمایید.

اخذ اقامت قبرس و ترکیه تنها با پرداخت ۳۰ درصد از کل مبلغ خانه طی ۲۵ روز کاری