قبرس، جزیره‌ای پهناور در حاشیه‌ی مدیترانه است که برخی از شگفت‌انگیزترین سواحل آفتابی جهان را دارد. سفر به این کشور جزیره‌ای با برخی از رؤیایی‌ترین چشم‌اندازها و آفتابِ درخشان مدیترانه، ایده‌آل هر گردشگری است.

قبرس جزیره‌ِ گرم مدیترانه‌ای است که با سواحل ماسه‌ای و خلیج‌های صخره‌ای خود، عنوان یکی از محبوب‌ترین مقاصد ساحل‌گردهای دنیا را یدک می‌کشد. قبرس با سواحل ماسه‌‌ای و صخره‌ای، آب‌های نیلی و بسیار زلال، کوهستان‌های جنگلی و انبوه، و دره‌های سرسبز و تنوع بالای پوشش گیاهی و جانوری کمیاب خود، یکی از زیباترین کشورهای دنیاست، به این جهت، وقت بستن چمدان‌ها برای سفر، از دوربین عکاسی غافل نشوید تا لذت غیرقابل‌وصف عکاسی از مناظر دیدنی این جزیره جادویی را از دست ندهید.

قبرس سرشار از مناظر طبیعی حیرت‌انگیز است، می‌توانید سواحل ماسه‌ای زیبا را در جنوب این کشور، خلیج‌های سنگی بکر را در شمال، جنگل‌های سرسبز و انبوه را در شرق و صخره‌ها و تپه‌های زیبا را در غرب آن مشاهده کنید. در همین حال، بسیاری از امکانات رفاهی، امکانات ورزش‌های آبی، استراحتگاه‌ها، کافه‌ها و رستوران‌ها از قبرس مقصد محبوب گردشگری ساخته که سالانه ۳ میلیون نفر از آن بازدید می‌کنند تا تعطیلات هیجان‌انگیزی را در کنار سواحل آفتابی آن سپری کنند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]