تهیه بلیط و سفر به قبرس شمالی

پایتخت:  لفکوشا (نیکوزیا)

نام فرودگاه :ارجان

نکات مهم برای سفر به قبرس شمالی (جزیره ی بی نظیر در وسط دریای مدیترانه )

 برای سفر به قبرس شمالی نیاز به اخذ ویزا در ایران ندارید سفر قبرس شمالی مثل کشور ترکیه بدون نیاز به ویزا است و در فرودگاه قبرس به شما ویزا داده می شود.

برای تهیه بلیط به آژانس های مسافرتی مراجعه کرده و بلیط  قبرس شمالی ( فرودگاه ارجان ) را درخواست بکنید.

فقط از تهران با پروازهای مختلف به قبرس شمالی سفر کنید

از شهرستان های بزرگ مثل تبریز مشهد اصفهان شیراز فقط پرواز های ترکیش ایرلاین وجود دارد.

در نظر داشته باشید پرواز مستقیم به قبرس شمالی وجود ندارد همه ی پرواز ها در ترکیه توقف کرده و با یک پرواز دیگر عازم قبرس شمالی خواهید شد.

اگر می خواهید چمدان های خود را در تهران تحویل دهید و درقبرس تحویل بگیرید بلیط یک سره خریداری کنید .

یعنی بلیط ها را به صورت جداگانه خریداری نفرمایید اگر شما یک بلیط برای ترکیه بخرید و یک بلیط جداگانه از ترکیه به قبرس شمالی شما باید

بار هایتان را ترکیه تحویل بگیرید و دوباره تحویل بدهید بنابراین از آژانس مسافرتی بلیط یک سره خریداری کنید و  زمانی که در فرودگاه بار هایتان را تحویل  می دهید  به کسی که بار شما را تحویل می گیرد بگویید که بار هایم را در قبرس شمالی می خواهم تحویل  بگیرم 

هزینه بلیط قبرس چقدر است؟

قیمت بلیط هوائی قبرس برای یک طرفه از۷۵۰۰۰۰ تومان و برای رفت و برگشت ۱۲۰۰۰۰۰ تومان می باشد.به شرط رزرو زود هنگام یعنی اگر شما بلیط را حداقل ۱ ماه قبل تر خریداری کنید ارزان تر خواهد بود.

مسیر دریایی به قبرس :

حمل و نقل در قبرس و مسافرت دریایی به مقصد قبرس فقط از طریق بندر مرسین در ترکیه امکان پذیر است و از سایر بنادر کشتی مسافربری به مقصد قبرس وجود ندارد. مسافرت های دریایی عموما سخت و طولانی میباشند و گزینه مناسبی برای آمدن به قبرس نیستند.

مسیر زمینی به قبرس :

برای آمدن به قبرس از طریق مرز زمینی دو راه وجود دارد مرز بازرگان و مرز رازی که از طریق این مرزها ابتدا به شهر وان در کشور ترکیه و از آنجا از راه هوایی به آنکارا و سپس به ارجان می آیند.

مهاجرت راحت و مطمئن را با ما تجربه کنید.

برای مشاهده ی تصاویر بیشتر از  واحد های آماده و دیزاین شده و یا محوطه ی پروژه ها لطفا به ادرس اینستاگرام شرکت مراجعه نمایید.

برای دیدن تصاویر و ویدیو های بیشتر در مورد دانشگاه ها ما را در اینستاگرام دنبال نمایید.

برای بازید رایگان از پروژه ها لطفا با کارشناسان

ما تماس حاصل نمایید.

اخذ اقامت قبرس و ترکیه تنها با پرداخت ۳۰ درصد از کل مبلغ خانه طی ۲۵ روز کاری