شرکت مهاجرتی پایسان برای رفاه حال دانشجویان در نظر گرفته است که امور مهاجرتی و اقامتی همراه دانشجویان را هم انجام دهد. ویزای همراه شامل پدر، مادر و همسر میشود یعنی این ویزا شامل خواهر یا برادر نمیشود.
شرکت مهاجرتی پایسان با افتخار اولین شرکت مهاجرتی ثبت شده در قبرس شمالی این خدمات را در اختیار دانشجویانی که میخواهند با افراد ذکر شده در قبرس شمالی اقامت داشته باشند قرار داده است که دیگر نگران دریافت ویزای همراه نباشند
کلیه امور مهاجرتی برای دریافت ویزای همراه توسط وکلای ما انجام میشود.
اگر بخواهیم در مورد مراحل اخذ ویزا توضیح مختصری در اختیار مخاطبان قرار دهیم باید خدمت عزیزان عارض شویم که کلیه پروسه ویزایی که برای دریافت پروسه ی ویزای دانشجویی انجام میشود برای همراه انجام می شود به همراه نشان دادن یک تمکن مالی و ترجمه شناسنامه والدین،و یا همسر که از مدارک لازم برای انجام دادن این پروسه به حساب می آید.
برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه هایی که شرکت برای دریافت ویزای همراه از دانشجویان اخذ میکند لطفا با ما در تماس باشید.

شرکت مهاجرتی پایسان نماینده مستقیم و بدون واسطه دانشگاه ها و کالج های قبرس شمالی،ترکیه ، مجارستان و اسپانیا می باشد. همچنین در نظر داشته باشید که شرکت مهاجرتی پایسان برای دریافت پذیرش و بورسیه تحصیلی از اکثر دانشگاه ها هیچ هزینه ای از متقاضی دریافت نمیکند. برای دریافت پذیرش تحصیلی و یا دعوت نامه تحصیلی کافیست شما لینک زیر راکلیک کنید و فرم درخواست پذیرش را پر کنید و سپس مدارکتان را به ایمیل داده شده ارسال نمایید پذیرشتان با بورسیه در اسرع وقت به شما فرستاده خواهد شد.

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا از طریق اپلیکیشن های زیر با ما در تماس باشید

برای دیدن تصاویر و ویدیو های بیشتر در مورد دانشگاه ها ما را در اینستاگرام دنبال نمایید.

۴۷۷۸ ۹۱۳ ۰۹۱۹ _۴۷۷۸ ۵۶۶ ۰۹۱۲ _ ۴۷۷۸ ۴۷۶۲ ۰۲۱