اولین مزایای خرید ملک در قبرس شمالی قیمت خانه ها و آپارتمان ها می باشد. در حال حاضر بازار املاک و مستغلات در قبرس شمالی ارائه دهنده بهترین قیمت ها در میان کشور های مدیترانه ایست. قیمت املاک در مناطق ساحلی از ۴۰۰۰۰ پوند برای آپارتمان و ۹۹۰۰۰ پوند برای ویلا آغاز میشود. آپارتمانها و پنتهاوس های مجلل با بهترین شرایط با قیمت بسیار مناسبی فروخته میشوند.

از مزایای دیگر خرید ملک در قبرس شمالی این است که، در صورت موفقیت مذاکرات صلح بین دو قبرس در سازمان ملل، قبرس شمالی بعنوان قسمتی از خاک جمهوری قبرس عضو اتحادیه اروپا محسوب می شود که طبق نظر کارشناسان با رشد ۲ تا ۳ برابری قیمت خانه و ملک برابر خواهد بود. کما اینکه در حال حاضر قیمت ملک در قبرس جنوبی تا ۲٫۵ برابر املاک قبرس شمالی است. چنین اتفاقی بر مبنای مذاکرات صلح دو قبرس که مدتهاست در جریان است بسیار قریب الوقوع بوده و یک شانس بسیار عالی برای افرادی که ملکی را در قسمت شمالی خریداری نموده اند است.

رشد سالیانه سرمایه گذاری در املاک و خرید ملک در قبرس شمالی حدود ۵ تا ۱۲درصد بوده. این رقم بیشتر در مورد املاک پیش فروش شده صادق است. همچنین به دلیل بکر بودن نسبی این جزیره و علاقه اتباع سایر کشورها برای اقامت، تقاضای خرید ملک هر ساله بالا رفته و به تناسب، قیمت ملک و خانه نیز افزایش می یابد.

به دلیل جاذبه های توریستی قبرس شمالی، هر ساله تعداد زیادی مسافر به اینجا آمده و با مشاهده شرایط، تصمیم به مهاجرت و اقامت در قبرس شمالی می گیرند

برای خرید ملک در قبرس شمالی هیچ گونه نیازی به تاسیس شرکت وجود نداشته و روند اداری و مراحل قانونی خرید املاک در این جزیره بسیار ساده میباشد. بطوریکه با پرداخت ۳۰ درصد مبلغ کل، خانه یا ملک مورد نظر بنام مشتری ثبت شده و بلافاصله امکان انجام مراحل اقامت که حداکثر دو هفته طول میکشد فراهم میشود.

شرکت پایسان شرایط پرداخت اقساطی تا ۵ سال بدون بهراه را برای مشتریان فراهم کرده است. چنین شرایطی باعث سهولت در امر پرداخت برای مشتری می شود. صرف نظر از نحوه پرداخت قسطی یا نقدی، شرایط اخذ اقامت یکسان است. برای مشتریان با پرداخت نقدی، علاوه بر اینکه بهره ای نمی پردازند، تسهیلاتی نظیر تهیه برخی لوازم آشپزخانه و … بعنوان هدیه از طرف شرکت در نظر گرفته می شود.

تنها چیزی که مسافران در زمان ورود و سفر به قبرس شمالی احتیاج دارند پاسپورت معتبر با اعتبار حداقل ۶ ماهه می باشد. افراد به محض ورود بین ۳۰ تا ۹۰ روز ویزای توریستی دریافت کرده و قادر خواهند بود در صورت نیاز اقامت خود را تمدید نمایند.

افرادی که قصد مهاجرت و یا اقامت بلند مدت در قبرس شمالی را برای مدت زمان بیش از ۶ ماه در سال دارند باید برای دریافت مجوز اقامت اقدام نمایند. برای دریافت اقامت از طریق خرید ملک در قبرس شمالی باید پس از انجام مراحل خرید، مدارک مربوطه را به همراهی نماینده ما به ادارات ثبت و مالیات برده و ملک را بنام خریدار یا خریداران ثبت نمایید. صدور اقامت برای افراد به هیچ وجه منوط به حضور دائم افراد در قبرس شمالی و اجبار به زندگی در اینجا نمی باشد. خریدار می تواند در هر زمانی و به هر مدتی از قبرس شمالی خارج و یا داخل شود. به همین صورت برخی از افراد با خرید ملک و اخذ اقامت، قبرس را ترک کرده و خانه را به اجاره سالیانه واگذار می نمایند.

از دیگر مزایای خرید ملک در قبرس شمالی  این است که پس از اقامت در کشور قبرس شمالی به مدت ۵ سال (بدون نیاز به زندگی مداوم و حضور درجزیره برای تمام مدت) افراد خارجی حق دریافت کارت اقامت ۵ ساله این کشور را خواهند داشت.

طبق آمار سازمانهای جهانی، قبرس در بین کشورهای کوچک، دارای رتبه اول امنیت جهانی و پاکیزگی محیط زندگی است. بین تمام کشورهای دنیا رتبه پنجم را از لحاظ امنیت اجتماعی و فقدان جرم و جنایت و شرایط بهینه زندگی را به خود اختصاص داده است.

در نتيجه, شركت هاي خارجي اكنون فرصت سرمايه گذاري و ايجاد تجارت و بازرگاني را در قبرس با شرايط برابر با سرمايه گذاران محلي دارند و هيچگونه تفاوتي بين شركت هاي خارجي و قبرسي وجود ندارد.
مهمترين عواملي كه قبرس را به عنوان يك مركز بازرگاني بين المللي ارايه مي دهند و از مزایای سرمایه گذاری در قبرس شمالی به شرح زير است:

 • عضويت در اتحاديه اروپا
 • موقعيت سوق الجيشي واقع در تقاطع بين سه قاره و ارايه خدمات به عنوان پاسگاه اروپايي خاورميانه
 • نظام آزاد سرمايه گذاري مستقيم خارجي
 • ساده تر شدن مراحل اداري براي بدست آوردن مجوزهاي ضروري و
 • توافقنامه هاي متقابل سرمايه گذاري با ۱۷ كشور
 • هزينه هاي پايين برنامه ريزي و عملكرد
 • نيروي كار واجد شرايط بالا, تحصيلكرده و آشنا به چندين زبان
 • قراردادهاي دو جانبه مالياتي با ۴۰ كشور
 • آزادي نقل و انتقال (تبديل) ارز خارجي
 • فراهم بودن منطقه آزاد
 • راندمان قانوني, خدمات حسابداري و بانكداري
 • استاندارد اروپايي زندگي
 • آب و هواي دلپذير و ويژگي هاي جغرافيايي مطلوب
 • عالي ترين سطح تكنولوژي مخابراتي
 • كشور دموكراتيك (مردم سالاري) با بازار آزاد اقتصادي
 • ثبات سياسي
 • ميزان پايين بزهكاري, يكي از كمترين ها در اروپا

از مزایای مهاجرت به قبرس شمالی و سرمایه گذاری درآمدزایی از طریق بخش توریست جزیره می باشد که سالیانه در حال افزایش میباشد.

قبرس شمالی یک کشور بسیار مهم در دریای مدیترانه می باشد که در منطقه ای استراتژیک و حایت در بین آسیا اروپا و آفریقا قرار گرفته است. جمهوری قبرس شمالی دارای فرهنگی عمیق و بسیار قدیمی می باشد. کشور قبرس شممالی در سالهای اخیر با توجه به بهبود شرایط بین المللی برای این کشور رشد خوب و روز افزونی داشته به طوری که این کشور در زمینه هایی همانند حمل و نقل و بخش های حقوقی و خدماتی توسعه ی فراوانی داشته. با این همه کشور قبرس شمالی هنوز به دنبال افزایش سرانه های اقتصادی و رونق بخشی بیشتر به اقتصاد می باشد.

در سال گذشته قبرس شمالی ۳۲ درصد شرایط مهاجرتی را به این کشور و جزیره ی زیبا بهبود بخشیده تا سرمایه گذاری در این کشور با پتانسیل بالا بیش از پیش افزایش یابد. لازم به ذکر است که کشور قبرس شمالی از نظر سرانه های زندگی در شرایط بسیار بالا و ایده آلی قرار دارد و از نظر کیفیت زندگی شرایط بسیار مطلوبی دارد. یکی دیگر از مزایای کشور قبرس وحود شرایط اری مناسب برای نسل جوان است که شرایط را برای جوانانی که از بیکاری رنج می برند بسیار مساعد کرده. طی سال گذشته سرانه ی بیکاری ۱۸ درصد در این کشور کاهش یافته که عدد بسیار قابل توجهی می باشد. از موارد بسیار مهمی که در قبرس شمالی دیده می شود امنیت فراوان این کشور است به شکلی که کیف قاپی و دزدی به ندرت دیده می شود که این مورد باعث افزایش روند مهاجرت به این جزیره شده است  در واقع در این کشور شرایط به شکلی است که افراد می توانند به سادگی به تحصیل و کار خود بپردازند. دولت قبرس شمالی درراستای افزایش امنیت تلاش های بسیاری کرده است. یکی دیگر از روش های ورود به کشور قبرس شمالی از طریق ویزای توریستی است که در لیست اقامت موقت قرار دارد و فرد باید در زمان تعیین شده به کشور خود باز گردد در این روش شرایط به این صورت است که شما باید مدارک لازم اعم از گذرنامه معتبر، دو قطعه عکس و همینطور مدرک مربوط به شرایط مالی را ارائه دهید.

برای مشاهده ی تصاویر بیشتر از  واحد های آماده و دیزاین شده و یا محوطه پروژه ها لطفا به ادرس اینستاگرام شرکت مراجعه نمایید.

در اینستاگرام و تلگرام ویدیو ها و یا پست های هر پروژه با کد مربوطه مشخص شده اند.

برای بازید رایگان از پروژه ها لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

برای بازید رایگان از پروژه ها لطفا با کارشناسان

ما تماس حاصل نمایید.

اخذ اقامت قبرس و ترکیه تنها با پرداخت ۳۰ درصد از کل مبلغ خانه طی ۲۵ روز کاری