پروسه ویزا برای قبرس شمالی مثل ترکیه می باشد شما برای وارد شدن به قبرس شمالی نیازی نیست به سفارت مراجعه فرمایید بعد از اخذ پذیرش شما نامه پذیرش را در فرودگاه ارجان (قبرس شمالی) به مامور فرودگاه داده و ایشان با توجه به نامه ی پذیرشتان  به شما ویزای ۱ ماه یا ۳ماه خواهد داد  این ویزا توریستی بوده شما باید بعد از ثبت نام کردن به دانشگاه ویزای خود را عوض کرده و به ویزای دانشجویی تبدیل فرمایید .
به استحضار كليه دانشجويان مي رساند، جهت تمديد و یا دريافت اقامت دانشجويي مي توانند پس از انتخاب دروس خود توسط دپارتمان اقدام نمايند.ضمنا در صورت بروز مشكل مي توانند بهواحد student service دانشگاه واقع در ساختمان اداره ثبت نام دانشگاه مراجعه نماييند.۱. به اینصفحه اینترنتی مراجعه نمایید.  http://icisleri.gov.ct.tr/ . ابتدا در قسمت Online İşlmler گزینه Öğrenci İzinleri را انتخاب نمایید. با انتخاب این قسمت، می توانید در سامانه ثبت نام نمایید.الف: اگر بار اول است که در سامانه ثبت نام می نمایید گزینه Yeni Kayıtرا انتخاب کنید و اطلاعات خود نظیر نام و‌نام خانوادگی و آدرس ایمیل را وارد کنید. نام کاربری و گذرواژه برای شما ایمیل خواهد شد و یا از طریق پیامک به تلفن شما ارسال می گردد.ب: در صورتیکه قبلا در سامانه ثبت نام کرده اید، گزینه Giriş را انتخاب کرده و با استفاده از نام کاربری و گذرواژه خود وارد سامانه شوید. زمانیکه وارد سامانه شدید، مراحل زیر را انجام دهید:۱. شماره ثبت نام دانشجو خارجی Yabancı Kayıt Numarası را دریافت نمایید.این شماره در تمامی ادارات دولتی استفادهخواهد شد در نتیجه در حفظ آن کوشا باشید. این شماره را در جایی یادداشت نمایید.۲. درصورتیکه آزمایش سلامت خود را انجام داده و نتیجه آن را کسب کرده اید، هزینه اقامتدانشجویی را بصورت آنلاین پرداخت نمایید.پس از انجام تمامی مراحل بالا، سامانه بشما اطلاع می رساند که چه زمانی اقامت دانشجویی شما حاضر است. پس از آن به اداره آموزش دانشگاه خود مراجعه نمایید و اجازه اقامت دانشجویی خود را دریافت نمایید.
نحوه اخذ نتیجه آزمایش سلامت:در صورتیکه نتیجه آزمایش سلامت معتبری ندارید، در سامانه گزینه Geçerli Bir Sağlık Raporum Yok را انتخاب نمایید و سپس مراحل زیر را انجام دهید:الف. از طریق سامانه، هزینه انجام آزمایش سلامت را بصورت آنلاین پرداخت نمایید.ب. آزمایش سلامت خود را در آزمایشگاهی که سامانه به شما معرفی می کند، انجام دهید. ج. بعد از اخذ جواب آزمایش خود، در سامانه گزینه Geçerli Bir Sağlık Raporum Var را انتخاب کنید.دانشجویان غیر بومی بایستی هر سال آزمایش سلامت خود را تجدید نمایند.

همین حالا میتوانید برای رشته ی دلخواه در مقطع مورد نظر اقدام نمایید کافیست  بر روی لینک زیر را کلیک کنید

برای مشاوره رایگان لطفا با ما از طریق برنامه های زیر در تماس باشید.

برای دیدن تصاویر و ویدیو های بیشتر در مورد دانشگاه ما را در اینستاگرام دنبال نمایید.