در حالی که از منظره دریا و معماری باشکوه مجتمع ریور ساید لایف لذت میبرید،میتوانید نوشیدنی خود را در کنار خانواده تجربه کنید. این مورد را فقط میتوان در مجتمع ریور ساید لایف یافت.

این پروزه دارای ۱۴،۸۷۰ متر مربع فضای سبز و مناطق تفریحی بوده و همینطور برنامه ریزی عمدهای انجام شده تا اطمینان حاصل شود که ساکنان مجموعه مواردی را که شایسته آنها است دریافت کنند. این موارد شامل فضای سبز،باربیکیو در فضای باز،پارک> ها،زمین های ورزشی و بسیاری موارد دیگر.

فعالیت های ورزشی

زندگی در ریور ساید برای افرادی که به راحتی، کیفیت و لوکس بودن، معماری و برنامه ریزی منظم و همچنین با در نظر گرفتن حریم خصوصی مشتریان ما، اهمیت میدهد.استخرهای ما در قسمت داخلی سایت واقع میشوند.استخرهای شنا،بارهای کنار استخر،اسپا،مناطق سبز و موارد دیگر که برای راحتی شما در محل قرار گرفته.

پارک آبی

بار کنار استخر

فضای سبز

باربیکیو

سالن بدنسازی در فضای باز

استخر

اسپا

زمین بازی

زمین فوتبال

مسیر دوچرخ

بلوک ریور کورنر

هنگتم تماشای مناظر خارق العاده دریا و کوهها ، به رویاهای خود بیندیشید. دیدن این مناظر زیبا را فقط در River Corner BLOCKC می توانید داشته باشید.

بلوک ریور پارک

River Park BLOCK نقطه زندگی کسانی خواهد بود که مایلند با منظره ای رویایی از خواب بیدار شوند.یا از مناطق سرسبز زیبایی که بلوک ریور پارک ارائه می دهد لذت ببرید.

بلوک مونتین

ملکی با منظره کوهستانی و دریای آرام،آرامشی که همیشه دنبال آن بودید. هوای تازه کوه ها وارد خانه شما می شود و نسیم دریا شما را تازه می کند. Mountain BLOCK با موقعیت منحصر به فرد خود چهار فصلی پر از آرامش را برای شما رقم می زند.

بلوک سان رایز

شاهد لحظه باشکوه طلوع خورشید بر فراز اقیانوسدر منزل خود باشید، و از منظره تماشایی که فقط در Sunrise BLOCK ببینید لذت ببرید.

بلوک سان ست

قطعاً یکی از زیباترین پدیده های طبیعی جهان، غروب خورشید است.از غروب خورشید بسیار رویایی در این جزیره مدیترانه ای لذت ببرید در حالی که همه اینها را با آرامش و راحتی که در خانه خود دارید تجربه می کنید. نمای خارق العاده غروب را میتوان در Sundet BLOCK مشاهده کرد.

برای راحتی شما

دوربین های امنیتی

تلویزیون ماهوارهای

آیفون

تهویه مطبوع مرکزی

سیستم آب مرکزی

خشکشویی

نگهداری از فضای سبز

سرویس نگهبانی و دربان

پارکینگ داخلی و خارجی

برای مشاهده ی تصاویر بیشتر از  واحد های آماده و دیزاین شده و یا محوطه این پروژه لطفا به ادرس اینستاگرام شرکت مراجعه نمایید

ویدیو ها و یا پست هایی  که با کد ۱۳۲ مشخص شده اند مربوط به این پروژه می باشند.

برای بازید رایگان از پروژه ها لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

برای بازید رایگان از پروژه ها لطفا با کارشناسان

ما تماس حاصل نمایید.

اخذ اقامت قبرس و ترکیه تنها با پرداخت ۳۰ درصد از کل مبلغ خانه طی ۲۵ روز کاری