طبیعت فوق العاده فاماگوستا

فاماگوستا در ساحل شرقی قبرس، زمانی یکی از مسحور کننده ترین سواحل مدیترانه بود. سواحل زرد و دریای تمیز و فیروزه ای آن مقصد ثروتمندان و قشر مرفه دهه ی هفتاد میلادی بود و هر ساله هزاران گردشگر را به خود جذب می کرد.

در کنار توریست ها، ۴۰۰۰۰ نفر که در این شهر زندگی می کردند، مردمانی با فرهنگ که دوستدار موسیقی، هنر و تئاتر بودند و در این زمینه ها در جزیره، بهترین بودند. این شهر عمیق ترین و بزرگترین بندرگاه های جزیره را نیز داشت که ۸۰ درصد محموله های آبی این جزیره از این ساحل وارد می شد.

بیشتر ساکنان بخش مدرن “Modern District” شهر، جایی که هتل ها و آپارتمان های لوکس ساخته شده بودند را یونانیان قبرس تشکیل می دادند. در حالی که بیشتر جمعیت ناحیه ی تاریخی شهر، جایی که گنجینه های تاریخی شهر فاماگوستا واقع شده بودند، ترک های قبرس بودند.

بخش تاریخی شهر شامل تعدادی از کلیساهای دوره ی بیزانس و یک کلیسای جامع بزرگ و دیدنی مربوط به قرن چهاردهم میلادی و دوره ی فرانک ها “Franks” می شود.

اما ۴۰ سال پیش شهر فاماگوستا که بهشتی برای مردم جزیره و توریست ها بود به پایان ناگهانی خود رسید.

به دنبال کودتای یک ارتش یونانی در جولای ۱۹۷۴ میلادی، نیرو های ترکی ظاهرا حمله کردند تا شهر به نظم و رشد خود ادامه دهد و همچنین از اقلیت ترکی این شهر دفاع کنند. پس از آتش بسی کوتاه، فاماگوستا بمباران شد و تانک های ترکی پیشروی کردند.

در چهاردهم آگوست، جمعیت یونانی شهر از ترس در ماشین هایشان، اتوبوس ها و حتی پیاده فرار کردند و چیزی به جز لباس هایی که بر تن داشتند همراه خود نبردند. آن ها از یک قدرت خارجی انتظار کمک داشتند اما کسی به کمک آن ها نیامد و تخلیه سازی شهر هفته ها، ماه ها و دهه ها به طول انجامید.

پروژه مسکونی بسیار شیک و مدرن در قلب فاماگوستا

پروژه لوكس مسكوني
اين برج ١٢ طبقه در مركز شهر زيباي فاماگوستا قرار دارد وبا معماري منحصر به فرد و امكانات خود شما را به سبك زندگي لوكس و با كيفيت سوق ميدهد
اين ساختمان مسكوني شامل ١٠٢ واحد اپارتمان هاي مختلف سوييت ١،٢،٣ خواب است كه با قيمت هاي بسيار رقابتي عرضه ميشود
اين برج در يكي از بهترين مناطق شهر ساخته شده و دسترسي اسان و سريع به دانشگاه بيمارستان مراكز خريد مختلف رستوران ها و كافه ها را دارد
برخي از امكانات
اشپزخانه هاي لوكس
پاركينگ سر پوشيده و رو باز
سيستم ژنراتور مركزي
بالكن هاي بزرگ
سيستم ماهواره و اينترنت مركزي
اسانسور با كارت الكترونيكي
استخر سونا جكوزي
لابي مجلل
نگهباني ٢٤ ساعته

سند ترک
و…..

شروع قیمت از ۴۰۰۰ پوند

شرایط پرداخت :

فقط با ۳۰ درصد پیش پرداخت و عقد قرارداد

سایر جزییات در تماس تلفنی …

عکس های مربوط به پروژه

برای مشاهده ی تصاویر بیشتر از  واحد های آماده و دیزاین شده و یا محوطه این پروژه لطفا به ادرس اینستاگرام شرکت مراجعه نمایید

ویدیو ها و یا پست هایی  که با کد ۱۰۲ مشخص شده اند مربوط به این پروژه می باشند

برای مراجعه به اینستاگرام شرکت پایسان لطفا روی لینک کلیک نمایید.

برای اطلاعات بیشتر و بازدید رایگان از پروژه با ما تماس بگیرید