طبیعت فوق العاده فاماگوستا

فاماگوستا در ساحل شرقی قبرس، زمانی یکی از مسحور کننده ترین سواحل مدیترانه بود. سواحل زرد و دریای تمیز و فیروزه ای آن مقصد ثروتمندان و قشر مرفه دهه ی هفتاد میلادی بود و هر ساله هزاران گردشگر را به خود جذب می کرد.

در کنار توریست ها، ۴۰۰۰۰ نفر که در این شهر زندگی می کردند، مردمانی با فرهنگ که دوستدار موسیقی، هنر و تئاتر بودند و در این زمینه ها در جزیره، بهترین بودند. این شهر عمیق ترین و بزرگترین بندرگاه های جزیره را نیز داشت که ۸۰ درصد محموله های آبی این جزیره از این ساحل وارد می شد.

بیشتر ساکنان بخش مدرن “Modern District” شهر، جایی که هتل ها و آپارتمان های لوکس ساخته شده بودند را یونانیان قبرس تشکیل می دادند. در حالی که بیشتر جمعیت ناحیه ی تاریخی شهر، جایی که گنجینه های تاریخی شهر فاماگوستا واقع شده بودند، ترک های قبرس بودند.

بخش تاریخی شهر شامل تعدادی از کلیساهای دوره ی بیزانس و یک کلیسای جامع بزرگ و دیدنی مربوط به قرن چهاردهم میلادی و دوره ی فرانک ها “Franks” می شود.

اما ۴۰ سال پیش شهر فاماگوستا که بهشتی برای مردم جزیره و توریست ها بود به پایان ناگهانی خود رسید.

به دنبال کودتای یک ارتش یونانی در جولای ۱۹۷۴ میلادی، نیرو های ترکی ظاهرا حمله کردند تا شهر به نظم و رشد خود ادامه دهد و همچنین از اقلیت ترکی این شهر دفاع کنند. پس از آتش بسی کوتاه، فاماگوستا بمباران شد و تانک های ترکی پیشروی کردند.

در چهاردهم آگوست، جمعیت یونانی شهر از ترس در ماشین هایشان، اتوبوس ها و حتی پیاده فرار کردند و چیزی به جز لباس هایی که بر تن داشتند همراه خود نبردند. آن ها از یک قدرت خارجی انتظار کمک داشتند اما کسی به کمک آن ها نیامد و تخلیه سازی شهر هفته ها، ماه ها و دهه ها به طول انجامید.

برج مسکونی بسیار لوکس در فاماگوستا

توضیحات پروژه

این مجموعه مدرن و لوکس در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع در مرکز شهر فاماگوستا واقع شده است که شامل ۲ بلوک ساختمانی بلند مرتبه ۱۳ و ۱۴ طبقه‌ای می‌باشد.

این مجموعه جدید و لوکس شامل ۱۳۹ واحد مسکونی آپارتمانی اداری (سوئیت، یک خوابه، دو خوابه و سه خوابه) و ۱۰ باب مغازه تجاری می‌باشد.

یکی از مزیت های این مجموعه موقعیت مکانی منحصر به فرد می‌باشد که دسترسی به مکان‌های عمومی (رستوران ها، بارها، ایستگاه اتوبوس، مارکت و …) راحت کرده و به خصوص در فاصله چند دقیقه ای از دانشگاه مدیترانه شرقی می‌باشد.

از جمله دیگر مزیت این پروژه این است که در آخرین و بلندترین مجتمع مسکونی و تجاری شهر فاماگوستا می‌باشد.

 

جزییات پروژه

  1. شهر: فاماگوستا

  2. فاصله تا مراکز عمومی: چندصد متر

  3. نوع پروژه: آپارتمان رزیدنس تجاری و مسکونی

  4. زمان تحویل: تابستان ۲۰۲۳ (ماه جولای سال ۲۰۲۳)

  5. شروع قیمت‌ها: از ۴۵۰۰۰ پوند انگلستان

  6. شرایط پرداخت: ۳۰% پیش پرداخت، ۴۰% تا زمان تحویل، ۳۰% اقساطی طی اقساط ۲۴ ماهه

تصاویر مربوط به پروژه