دانشگاه توپکاپی

Topkapi University

دانشگاه توپ کاپی در استانبول ترکیه و در سال ۲۰۰۹ به عنوان مدرسه حرفه ای افلاطون تأسیس شده است و در سال ۲۰۱۶ با دانشگاه ایوانسارای استانبول ادغام شده است. این دانشگاه با حدود ۱۰۰ دانشگاه در جهان همکاری میکند و از نظر سایر دانشگاه ها یکی از بهترین مراکز آموزش عالی در ترکیه به شمار می‌رود. آلمان، رومانی و ایتالیا از جمله شریک های اصلی بین‌المللی این دانشگاه هستند و حدود ۳۰ دانشگاه دو مورد پروژه های مختلف با این دانشگاه به توافق رسیده اند. فعالیت آموزشی این دانشگاه در ۵ پردیس در مساحت حدود ۱۰۰۰۰۰ متر مربع صورت می‌گیرد.
این دانشگاه در حال حاضر ۱۵ رشته کارشناسی ارشد و دکتری و۳۵ گروه در مقطع کارشناسی و ۵۶ رشته کاردانی دارد. دانشگاه دارای یک مدرسه فنی حرفه ای و یک مؤسسه تحصیل تکمیلی است ‌

چرا دانشگاه توپکاپی انتخابی مناسب برای شما دانشجویان می باشد؟

دانشگاه توپکاپی از دانشگاه های خصوصی ترکیه است که با فراهم کردن امکانات رفاهی و آموزشی برای دانشجویان سعی دارد شرایط هرچه بهتری را برای دانشجویان مهیا کند که توضیح خواهیم داد:
۱.دارای بیشتر از ۳۰ نمایشگاه هنری
۲.دارای ۳۴ آزمایشگاه تخصصی و مجهز
۳.خدمات پشتیبانی از دانشجو در زمینه های علمی و روحی
۴.دادای کارمندان مجرب و برجسته و باتجربه
۵.دادای مراکز پزشکی و سالن اجتماعات
۶.دارای سالن های غذا خوری و باشگاه های دانشجویی
۷.دارای کتابخانه،استودیو و برنامه مینور و ماژور
۸.پشتیبانی حمل و نقل
۹.دارای خوابگاه و نظافت دو روز در هفته
۱۰.گرمایش مرکزی و اتاق چمدان
۱۱. امکان تحصیل در دو رشته همزمان و اخذ مدرک معتبر دانشگاهی
۱۲.کلاس های درسی پیشرفته و مدرن
۱۳.دارای زیر ساخت های مدرن و قوی

انواع بورسیه های تحصیلی در دانشگاه توپکاپی

بورسيه تحصیلی موفقیت و بورسيه تحصیلی پشتیبانی از اصلی ترین بورسيه های تحصیلی دانشگاه توپکاپی است.بورسیه تحصیلی موفقیت ۱۰۰ درصد است و بورسيه تحصیلی پشتیبانی نیز با توجه به قوانین موجود در دانشگاه از ۱۰ درصد تا ۵۰ درصد متغیر میباشد.
همچنین در این دانشگاه دانشجویان می‌توانند حدود ۲۰ ساعت در هفته کار نیمه وقت داشته باشند تا بتوانند در برخی هزینه های خود کمک داشته باشند.البته برای استفاده از این امکان دانشجو باید به زبان ترکی استانبولی تسلط کافی را داشته باشد.

    پشتیبانی آنلاین!

    جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما از حساب‌های زیر تماس برقرار کنید.

    SocialSocialSocialSocial