رانندگی در قبرس همانند انگلستان از سمت چپ جاده است. (برعکس ایران)

جاده های مسطح و صاف قبرس تحت استانداردهای بین المللی ساخته شده است. اتوبان های چهار خطه , پایتخت قبرس , نیکوزیا را به شهرهای ساحلی لیماسول , لارناکا , پافوس و آیناپا متصل می کنند.

جاده های فرعی و جنگلی نیز راههای ارتباطی مناسبی میباشند که خصوصا در فصل سردسال اقدامات ویژه ای در آنها انجام مشود.افرادی که برای مسافرت به قبرس می آیند می توانند با گواهینامه بین المللی در اینجا رانندگی کنند ولی دانشجو می بایست گواهینامه خود را به گواهینامه قبرس تبدیل نماید. برای اینکار نیاز به امتحان مجدد رانندگی نمی باشد.

دانشجو با تحویل گواهینامه ایران به دفتر بین الملل دانشگاه می تواند  گواهینامه ایران را به گواهینامه قبرس تبدیل کرده و هزینه ی این کار تقریبا ۳۰۰ هزار تومان می باشد نسبت به گرفتن گواهینامه قبرس اقدام نماید. دانشجو می تواند در قبرس ماشین اجاره نماید. اجاره ماشین بسیار ساده می باشد و فقط با پر کردن یک فرم می توانید ماشین اجاره کنید.

اجاره ماشین در فاماگوستا معمولا کمتر از ۳ روزنمی باشد و هزینه آن ۲۴۰ لیر ترکیه برای ۳ روز می باشد. ماشین در قبرس بسیار ارزانتر از ایران است و دانشجو می تواند به دلخواه خود ماشین های متفاوت بخرد. قیمت سوخت در قبرس زیاد است و اکثر افراد به دنبال ماشین کم مصرف هستند.

بیشتر ماشین های کره ای و ژاپنی کم مصرف هستند. ضمناً توصیه می شود که با توجه به هزینه زیاد تعمیر ماشین از خریدن ماشین های مدل پائین خودداری نمائید. ایرانی ها می توانند با ماشین شخصی خود به قبرس بیایند. البته این کار ملزم به سیر مراحل قانونی خود می باشد ولی در اینجا افرادی هستند که با ماشین ایرانی به قبرس آمده اند. توصیه می شود مقضایانی که چنین قصدی دارند قبل از هر اقدامی با مشاورین ما تماس بگیرند.

مهاجرت راحت و مطمئن را با ما تجربه کنید.

برای مشاهده ی تصاویر بیشتر از  واحد های آماده و دیزاین شده و یا محوطه ی پروژه ها لطفا به ادرس اینستاگرام شرکت مراجعه نمایید.

برای دیدن تصاویر و ویدیو های بیشتر در مورد دانشگاه ها ما را در اینستاگرام دنبال نمایید.

برای بازید رایگان از پروژه ها لطفا با کارشناسان

ما تماس حاصل نمایید.

اخذ اقامت قبرس و ترکیه تنها با پرداخت ۳۰ درصد از کل مبلغ خانه طی ۲۵ روز کاری