قوانین و شرایط اخذ اقامت قبرس شمالی از طریق خرید ملک
شما این مقاله را درباره دانستی‌های سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی | سرمایه‌گذاری در قبرس | قبرس شمالی می‌خوانید.
قوانین و شرایط اخذ اقامت قبرس شمالی از طریق خرید ملک

قوانین و شرایط اخذ اقامت قبرس شمالی از طریق خرید ملک به این صورت است. که در مرحله اول بعد از مشاوره با کارشناسان فروش در شرکت مهاجرتی پایسان زمانی برای بازدید از پروژه ها برای سرمایه گذاران در نظر گرفته میشود سپس یک  دعوتنامه از سوى شركت معتبر ساختمانى جهت بازديد و خريد ملک  به سرمایه گذاران فرستاده میشود. فرد متقاضى ميتواند همراه با خانواده خود ويزاى حد اقل یک ماهه رو در فرودگاه قبرس شمالی  دریافت نماید، در صورت قطعى شدن خريد ملك از طرف متقاضى و پرداخت یک سوم از کل مبلغ ملک تیم مهاجرتی پایسان پروسه  اقامت متقاضی به همراه اعضای خانواده را شروع می کند.

شرایط اخذ اقامت قبرس شمالی از طریق خرید ملک

قوانین و شرایط اخذ اقامت قبرس شمالی از طریق خرید ملک با پرداخت ماليات پنج صدم درصد از كل مبلغ خريدارى شده شروع می شود.به این مرحله ثبت با سند برابر است گفته می شود. یعنی با پرداخت این مبلغ نا چیز به اداره مالیات و تمبر کردن قرارداد  دولت شما را صاحب این ملک دانسته و از هر گونه سو استفاده ای دیگر از این ملک کاملا جلوگیری می گردد.

یکی دیگر از مدارکی که سرمایه گذار باید به پلیس مهاجرت ارایه دهد پرینت مالی می باشد. که این مبلغ تقریبا 10 هزار دلار می باشد. شرکت مهاجرتی پایسان برای ارایه این پرینت مالی در کنار سرمایه گذاران خود می باشد.

مدرک دیگری که سرمایه گذار باید به پلیس مهاجرت ارایه دهد سو پیشینه فرد متقاضی می باشد. در صورتی که  ملکی به اسم دو نفر باشد هر دو نفر باید سوپیشینه خود را به پلیس مهاجرت ارایه دهد.

صدور کارت اقامت متقاضی به همراه خانواده تقریبا یک ماه طول می کشد. در صورتی که سرمایه گذار نتواند این مدت زمان را در قبرس شمالی سپری کند می تواند در طی این پروسه می تواند ورود و خروج به کشور داشته باشد.

کلیه امور اخذ اقامت توسط شرکت مهاجرتی پایسان انجام می شود و سرمایه گذار هیچ مبلغی برای انجام این امور پرداخت نمیکند.

در حالت کلی مدارک لازم جهت انجام پروسه اقامت به شرح زیر می باشد:

  • پرداخت حداقل 33 درصد از ارزش ملک.
  • پرداخت 0.05 درصد جهت تمبر کردن سند اصلی.
  • سو پیشیه تمام افراد خانواده (برای فرزندان زیر 18 نیاز نمی باشد).
  • سند ازدواج.
  • نامه بانکی به مبلغ 10000 هزار دلار.

صفحه اینستاگرام دپارتمان تحصیلی

تلگرام دپارتمان تحصیلی

صفحه اینستاگرام دپارتمان سرمایه‌گذاری

تلگرام دپارتمان سرمایه‌گذاری

مطالب دیگر

آب و هوای قبرس شمالی

آب و هوای قبرس شمالی

شرایط  اب و هوایی قبرس شمالی آمتعلق به منطقه تحت سلطه آب و هوای مدیترانه ای  است. سامرهایی که از اواسط ماه مه تا اواسط ماه اکتبر پایدار هستند خشک و گرم هستند. در طول تابستان، منطقه فشار بالای نیمه گرمسیری، هوا را کنترل می کند و مانع از بارش شدن باران می شود. زمستان...

فرهنگ مردم قبرس

فرهنگ مردم قبرس

فرهنگ مردم قبرس یک فرهنگ غنی و متنوع است که این فرهنگ تاثیرات بسیار زیادی از کشور ترکیه و همچنین کشورهای اطراف مدیترانه گرفته است.  زبان صحبت کردن آنها ترکی استانبولی میباشد، اما آنرا با لهجه خاصی صحبت میکنند. به گونه ای است که بیشتر جشن های مذهبی را جشن می گیرند....

واحد پول رسمی در قبرس شمالی

واحد پول رسمی در قبرس شمالی

واحد پول رسمی در قبرس شمالی لیر ترکیه می‌باشد. یورو، دلار آمریکا و پوند انگلیس هم در این کشور کاملا مبادله می‌شود. اگر به صورت دقیق بخواهیم این مورد را بررسی کنیم خرید و فروش ماشین و ملک از روی پوند انگلیس صورت می‌گیرد. ولی مصارف روزمره و تمامی خرید فروش ها و سوپر...

پشتیبانی آنلاین!

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما از حساب‌های زیر تماس برقرار کنید.

SocialSocialSocialSocial