دانشگاه فنر باغچه

Fenerbahçe Üniversitesi

دانشگاه فنر باغچه یک دانشگاه خصوصی در استانبول است که در سال ۱۹۹۸ میلادی تأسیس شده است. این دانشگاه اوایل به عنوان یک موسسه فرهنگ و سلامت مشغول به کار بود که بعد از مدتی در سال ۲۰۱۶ مجوز رسمی خود را از دیوان سرای ترکیه به دست آورد.
در این دانشگاه فرصت های زیادی برای پذیرش دانشجویان از سراسر جهان وجود دارد که جزء برترین و بهترین دانشگاه های اروپایی میباشد که مزیت های فراوانی را برای دانشجویان دارد. در این دانشگاه تعداد نفرات در کلاس ها کم بوده و امکانات آموزشی زیادی برای آنها فراهم است که باعث می‌شود دانشجویان فراوانی از سراسر جهان به این دانشگاه ورود کنند.
در حال حاضر حدود ۱۷۰۴۸ دانشجو در مقاطع تحصیلی کارشناسی و بالاتر در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند. زبان تحصیل در دانشگاه فنر باغچه ترکی و در بعضی رشته ها نیز به زبان انگلیسی میباشد. این دانشگاه دارای ۵ دانشکده و یک مؤسسه خدمات سلامت است و رشته هایی مانند علوم سیاست و اقتصاد و مهندسی صنایع و طراحی و رشته های فراوان دیگری در آن تدریس می‌شود.

چرا دانشگاه فنر باغچه انتخابی مناسب برای شما دانشجویان می باشد؟

دانشگاه فنر باغچه از دانشگاه های مطرح ترکیه است که از ویژگی های زیادی برخوردار است و دانشجویان زیادی یا توجه به این مزایا وارد این دانشگاه میشوند. شماری از این مزایا را برای شما بازگو میکنیم:
۱‌.فرصت های شغلی زیادی را بعد از فارغ‌التحصیل شدن برای دانشجویان فراهم میکند که آینده شغلی دانشجویان را می‌تواند تضمین کند و این فرصت شغلی برای کسب درآمد برای افراد بسیار حائز اهمیت است.
۲.این دانشگاه بین‌المللی میباشد که بسیار مقرون به صرفه است و کارگاه ها و آزمایشگاه های پیشرفته تحقیقاتی برای دانشجویان خود دارد.
۳.دانشگاه فنر باغچه بورسيه های زیادی برای دانشجویان در نظر می‌گیرد که در دانشگاه های اروپایی و آسیا و ایالات متحده میباشد.
۴.این دانشگاه توافقات محکمی با شرکت های تجاری وموسسات مختلف دارد.
۵.دانشگاه روی تربیت دانشجویان در فضای کاری تمرکز دارد و این امر باعث می‌شود که دانشجویان را برای فرصت های شغلی عالی حمایت کند.
۶. دارای امکاناتی مثل سالن غذا خوری و سالن های ورزشی پیشرفته است.
۷. دارای کتابخانه های بزرگ است که امکان مطالعه حضوری و غیر حضوری را دارد.
۸. همچنین روانشناسان می‌توانند در این دانشگاه برای مشاوره به دانشجویان فعالیت داشته باشند.

انواع بورسیه های تحصیلی در دانشگاه فنر باغچه

دانشگاه فنر باغچه استانبول بورسيه های متنوعی را برای دانشجویان خود ارائه می‌دهد که آنها را برای شما توضیح خواهیم داد:
۱. بورسيه موفقيت:
این بورسیه به دانشجویانی تعلق می‌گیرد که در آزمون OSYM نمرات خوبی را کسب کرده اند به این صورت که تمام شهریه یا بخشی از آن را پوشش می‌دهد و در مقطع کاردانی به مدت ۲ سال و در مقطع کارشناسی ادامه می یابد. توجه داشته باشید که این بورسیه غیر قابل برگشت است.
۲.بورسیه تحصیلی معلولین:
دانشجویانی که دارای معلولیت ۱۰ درصد هستتد این بورسیه کمک هزینه تحصیلی را دریافت میکنند و این بورسیه برای شهریه ای که دانشجو جدا از بورسیه OSYM پرداخت می‌کند اعمال می‌شود.
۳‌.بورسيه خواهر و برادری:
به ازای هر خواهر و برادر دانشجوی دانشگاه ۹۵ درصد بورسیه تحصیلی تعلق می‌گیرد و این بورسیه برای روی شهریه ای که دانشجو جدا از بورسیه OSYM پرداخت می‌کند اعمال می‌شود

    پشتیبانی آنلاین!

    جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما از حساب‌های زیر تماس برقرار کنید.

    SocialSocialSocialSocial