دانشگاه نیشانتاشی

Nişantaşı Üniversitesi

دانشگاه نیشانتاشی یکی از بهترین و معتبر ترین دانشگاه های خصوصی در کشور ترکیه است که در سال ۲۰۰۹ به عنوان مدرسه حرفه ای تأسیس شد و فعالیت اصلی خود را در سال ۲۰۱۰ در رشته های کاردانی آغاز کرده است. این دانشگاه امروز برنامه های درسی متنوعی دارد و در مقاطع تحصیلی مختلف دانشجو می‌پذیرد و هدف آن تربیت دانشجویان متخصص و کار آزموده برای ورود به بازار کار میباشد.این دانشگاه با برنامه های تبادل دانشجو همکاری داشته و امکان تحصیل دانشجویان را در دانشگاه های کشورهایی مثل ایتالیا ،بلغارستان، لهستان، پرتغال اسلواکی، اوکراین و…فراهم کرده است.زبان آموزشی این دانشگاه انگلیسی و ترکی است و هرساله تعداد زیادی دانشجو از سراسر جهان در این دانشگاه پذیرش می‌شوند.هم اکنون حدود ۷۵۰۰ دانشجو مقطع کاردانی و ۱۷۰۰ دانشجو مقطع کارشناسی و ۵۰۰۰ دانشجو مقطع دکتری در دانشگاه در حال تحصیل هستند.

چرا دانشگاه نیشانتاشی انتخابی مناسب برای شما دانشجویان می باشد؟

دانشگاه نیشانتاشی دارای مزیت ها و ویژگی های منحصر بفرد میباشد که دانشجویان را به سمت خود جذب میکند که برخی را برای شما بازگو میکنیم:
۱.دارای سه پردیس مجهز و مجزا
۲.شهریه مقرون به صرفه
۳.دارای ۳۵ باشگاه دانشجویی فعال
۴.دارای بورسيه های تحصیلی متنوع
۵.امکلن کار و شغل در هنگام تحصیل
۶.ارائه برنامه های آموزشی متنوع و متناسب با بازار کار جهانی
۷. کاراموزی های بین المللی با امکان کار و سفر
۸.برگزاری برنامه های متنوع خارج از برنامه های درسی
۹.برخورداری از موقعیت های مناسب در شهر استانبول
۱۰.بالابودن کیفیت آموزشی
۱۱.عدم محدودیت سنی برای تحصیل
۱۲.امکان تحصیل در یک دانشگاه دیگر به عنوان مهمان برای یک یا چند ترم
۱۳.دارای کلاس های هوشمند همراه با دوربین های هوشمند
۱۴.استودیو رادیو و تلویزیون
۱۵.دارای خوابگاه های متعدد در نقاط مختلف شهر
۱۶. دارای شبیه سازی هواپیمایی و دریایی در پردیس نئو تک

انواع بورسیه های تحصیلی در دانشگاه نیشانتاشی

دانشگاه نیشانتاشی با ارایه بورسيه های متعدد برای دانشجویان خود تا سقف ۱۰۰ درصد به آنها کمک می‌کند تا هزینه های تحصیل خود را به حداقل برسانند که این بورسیه ها را برای شما توضیح میدهیم:
۱.بورسیه احتیاج ضروری:
دانشجویانی که بنا بر دلایل غیر قابل پیش‌بینی در پرداخت شهریه خود به مشکل برخورد کنند و این وضعیت مستند باشد از طرف کمیسیون بورسيه تحصیلی این بورسیه را دریافت می‌کنند.
۲.بورسیه انتقال افقی:
این بورسیه با نرخی که توسط کمیسیون بورسيه تعیین می‌شود پرداخت می‌شود البته در صورتی که دانشجویان باتوجه به موسسه ای که از آنجا آمده اند نمره ورودی و معدل آنها به دانشگاه نیشانتاشی مراجعه کنند.
۳.بورسیه علم و فرهنگ و هنر:
دانشجویانی که در زمینه علمی و هنری و فرهنگی در سطح بین‌المللی میباشد به میزان و زمان تعیین شده توسط کمیسیون بورسيه، این بورسيه را دریافت می‌کنند.
۴.بورسیه شایستگی تحصیلی:
دانشجویانی که حداقل دو نیم سال تحصیلی را در مقاطع کاردانی و کارشناسی در دانشگاه باشند و هیچ گونه اقدام انضباطی نداشته باشند و معدل ۳/۶۰ و بالاتر دریافت کرده باشند در صورت درخواست آنها بورسيه توسط کمیسیون بورسيه برای سال بعد را دریافت می‌کنند.
۵.بورسیه خواهر و برادر:
خواهر و برادری که در این دانشگاه در مقاطع کاردانی و کارشناسی تحصیل می‌کنند به میزان ۵ درصد بورسیه دریافت می‌کنند.
۶.بورسیه معلولیت:
دانشجویان دارای معلولیت که در دانشگاه در مقاطع کاردانی و کارشناسی ثبت نام شده اند توسط کمیسیون بورسيه به آنها بورسيه اعطا می‌شود.

    پشتیبانی آنلاین!

    جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما از حساب‌های زیر تماس برقرار کنید.

    SocialSocialSocialSocial